Podarilo sa vám prirodzene splodiť dieťa s morfológiou 0?

6. aug 2020

Ahojte, je tu niekto, komu sa s nulovou morfológiou spermií podarilo prirodzene splodiť?
Alebo ako sa Vám ju aspoň trochu podarilo morfológiu zlepšiť?
Nam povedali, že nie je to nemožné aby sa podarilo, ale asi to pôjde ťažko 😔

smeja1981
6. aug 2020

ano podarilo, manzel 45r. mal 0% pohyblivost a mizernu morfologiu. V Car povedali, ze nesplodime dieta prirodzene. Kupili sme mu DHEA 25. Po 3 mesiacoch sa mu vatvoril novy testosteron a teraz ma spermiogram ako 25 rocny 😉..samozrejme prestal pit pivkaaa, fajcit, schudol 8 kg a zacal sportovat.

autor
6. aug 2020

@smeja1981 waw to je super 👍 môj ma 34, fajcit prestal pred pol rokom. To cvičenie a schudnutie ešte tiež chceme absolvovať 😀 DHEA 25 to sú dáke vitamíny?

alana1
6. aug 2020

plus lkarnitin a arginin a tiez mame krasneho zdraveho syna...dr ma presviedcal ze pomoze len umele oplodnenie...

smeja1981
6. aug 2020

je to prirodny testosteron, ktory vekom kazdemu ubuda.. Moj si ho vylepsil za 3 mesiace a citi sa ako mladik.. aj vysledky super

smeja1981
2. nov 2020

este info. neobjednavajte cez bioveu, boli problemy na colnci, hrozili vazenim, za prechovavanie nezakonnej latky...takze urcite inou cestou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre