Podarilo sa vám prirodzené otehotnenie po ET?

lusinda96
9. sep 2024

Ahojte, stalo sa tu niektorej z vás , že po neúspešnom embryotransfere sa v ďalšom cykle podarilo otehotnieť prirodzene? Ako keby sa telo "naštartovalo" po stimulácii?

veklipo
9. sep 2024

Ja som mala po 6tich rokoch snazenia prve dieta po IVF, druhe tehotenstvo prislo prirodzene po 2r. To som uz mala 38r a necakala som, ze by som mohla otehotniet. Je to bezne. Ale asi nie hned v dalsom cykle.

lusinda96
autor
9. sep 2024

@veklipo ja myslím konkrétne na ten ďalší cyklus , máme ešte zamrazene dve vajíčka ale zaujíma ma či sa to telo nejak nenastartovalo po stimulácii

snowflakenel
9. sep 2024

Ano,,podarilo. Ale.az,niekolko rokov po....
Pri ivf sa.mi uchytilo embryjko na 4x. Mame.dcerku.
Po rokoch prirodzene, 40 rocna

lusinda96
autor
9. sep 2024

@snowflakenel no mňa zaujíma len tento najbližší cyklus, o dva roky už nebudem mať z čoho otehotnieť pravdepodobne, tak chcem tento mesiac vyskúšať či stimulácia nejak nepomohla a potom ďalší cyklus zase vklad

snowflakenel
9. sep 2024

@lusinda96 no hned sa.mo to nestalo,,no viem o par babach,,ktorym sa to stalo.
Sisedka napriklad ma.problemy od detstva, vraj od puberty v prechode, malo nekvalitnych vajicok a otehotnela.prorodzene.
A ano,,telo sa moze.akoby tymi hormonmi.nastartovat. ved baby, ktore.nemozu otehotniet z.roznych pricin beru casto kadejaku hormonalnu liecbu aby otehotneli. na klinike.to lekari spominali. Akoby.vajicka.ostali akesi,, nabudene,, alebo ako,to napisat....
Nezufaj, vela zoen by tu mohlo pisat.romany o tom,,co vsetko maji za.sebou. ja.som si,tiez,presla.kadecim, boli sme.skoro bez sance na deti. Roesili sme.to cca.5 rokov

lusinda96
autor
9. sep 2024

@snowflakenel ďakujem za povzbudenie

pink_lady
9. sep 2024

Na konci jula neuspecny ET, 13.10. sa "to" stalo...1.7. som rodila. S AMH 0,06 a muzovou terato 2% som prirodzene otehotnela ...

lusinda96
autor
9. sep 2024

@pink_lady to máte podobnú situáciu ako my takže si mi dodala nádej 🙂

pink_lady
9. sep 2024

@lusinda96 drzim moc palce 🍀 ...este aj endometriozu som mala...🙏

lusinda96
autor
9. sep 2024

@pink_lady ďakujem 😍 tu ja nemám preto som myslela že vyjde prvý vklad hneď

babushkaem
9. sep 2024

@lusinda96 ja som ten dalsi cyklus mala praveze uplne ,,pokazeny” ani som nemala ovulaciu, aj som spinila, otras

snowflakenel
9. sep 2024

@pink_lady my sme mali terato 1%

nikushka8
9. sep 2024

v juli 2017 neuspesny ET, v oktobri 2017 som prirodzene otehotnela (chystali sme sa na KET). o 2 roky som otehotnela uplne necakane opat. drzim palce!

lusinda96
autor
9. sep 2024

@nikushka8 super ďakujem 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre