Podarilo sa Vám otehotnieť s myómom?

lucia851
13. apr 2020

Ahoj podarilo sa vám otehotnieť s myomom?chceli by sme babo ale ma myom na maternici.

janinah
13. apr 2020

prípad príbuznej- otehotnenie ´áno,ale myom rastol rýchlejšie ako plod a teda ho "pripučil" a skončilo to spont. potratom v 4.mes....dala by som n aradu tvojho gynekologa

babyborn
13. apr 2020

@lucia851 ja som otehotnela. Vtedy mal myom cca 2 cm, pocas tehotenstva nebol problem. Podrastol myslim len o 1 cm. Rodila som sekciou. Po 4 rokoch ale enormne zacal rast tak isiel von. To ze tehotenstvo bolo bezproblemove, ale nemusi byt tvoj pripad, tak to radsej skonzultuj so svojim lekarom.

monika6162
13. apr 2020

Ja mam tiež myom a snažíme sa o bábo. Doktorka povedala, že je na takom mieste, že by s tým nemal byť problém, že zatiaľ určite žiadny zásah do maternice. Tak jej dôverujem a uvidíme. Ale čítala som, aj tu na MK, že veľa žien má detičky a majú myom. Takže určite je to možné, ale každá sme iná..

sapetka
13. apr 2020

Ano zalezi od toho kde sa myom nachadza. Moj je niekde tak za maternicou ze som v pohode otehotnela a aj porodila

janettdamian
13. apr 2020

ja som mala väčší myóm otehotnenie aj celý priebeh bez problémov, nech sa vyjadrí lekár

lius
13. apr 2020

ja mam myom tiez, prve tehotenstvo uplne bez problemov, ziadne krvacanie a teraz som znovu tehotna v 17 tt zatial bez tazkosti

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre