Podarí sa mi konečne otehotnieť?

susedka1000
28. apr 2020

Ahojte baby... Som strašne nedockava, mávam nepravidelný MS, tak som si začala robiť ovu test od 12DC....zatiaľ som urobila dva dni, dám vám tu foto... Ja vôbec neviem na sebe pozorovať kedy mam ovu..... Asi som čudná, myslite ze keď bude testovacia čiarka silnejšia a keď budeme mať styk, že sa nám konečne pošťastí? V druhom teste je už o niečo silnejšia, o koľko dní bude asi silnejšia testovacia / od kontrolnej? 1x v živote robím tieto testy,.... Keď budem mať hotových viac dám aj to foto.... Ďakujem veľmi pekne ženy 🙂

zooeynka
28. apr 2020

Nikto nevie ci sa vam zadari ;)

ayanamirei
28. apr 2020

ked nebudete mat sex, tak sa urcite nezadari ani nahodou 😉 odporucam mat radsej styk, ako si obzerat ocurane papieriky

marinecka95
28. apr 2020

Test ešte nie je pozitívny takže ovulácia zatiaľ ešte s najväčšou pravdepodobnosťou neprebieha. A to či sa Vám zadarí - nevieme nikto

mousegirl
28. apr 2020

@susedka1000 môže sa stať že, Testovacia čiarka ostane takáto a silnejšia už nebude, záleží na tom akú hladinu LH test zachytáva, je veľa druhov. musíš preskúšať možno aj viac druhov testov s rôznymi hladinami, zistíš ktorá najviac vyhovuje. Ale vyzera to zatiaľ sľubne, čiarka ti bude asi ešte silnieť;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre