Počúvate aj vy otázky, že kedy budete tehotné?

dzenar
18. jan 2014

Ahojte baby ktore ešte nemate dieta po 30-tke a pocuvate stale otazky preco zaco kedy ze budete tehotné?

galaxy
18. jan 2014

ja som to tiež počúvala, skončilo to vtedy keď som povedala,že nikdy. Že nechceme deti.

maribell
18. jan 2014

ahojte ja odpoviem ako pytajuca sa 🙂 .. aj ja sa sem tam opytam ludi ze kedy planuju babatko a nikdy som si neuvedomila ze to moze niekomu vadit.. ale zase na druhej strane nikdy som tou otazkou nemyslela nic zle len cisto zo zvedavosti ze kedy bude babo ...asi s tym prestanem 😀

hviezdicka111
18. jan 2014

no ja ani 30na krku som nemala a pocuvala som to iste :D len zato, ze sme s muzom boli uz dlho spolu... tak kazdy vyzvedal, ze kedy uz...nedalo sa vysvetlit, ze mame cas 😀 ale tazku hlavu som si z toho nejak nerobila...ved je to rozhodnutie konkretneho paru..kedy a ci vobec deti budu mat... 🙂
ja teraz zas cakam, ze ked malicka bude starsia, budem pocuvat, kedy bude dalsie 😀

ika_ba
18. jan 2014

ja uz mam po 40 -tke, ale vydavala som sa ked som mala 31 a dlho som pocuvala tuto otazku, jasne ze som otehotnela, ale hned som potratila a kedze som to kazdemu nevesala na nos, tato otazka bola pre mna dost neprijemna, potom sme sa liecili, zase som potratila, cele to trvalo cca 6 rokov, samozrejme, ze ludia to casom vzdali a nepytali sa, ked som mala 42 som otehotnela a teraz mame doma pekne dievcatko, ma 14 mesiacov
ked som ostala tehu, tak som si myslela, ze ma kazdy bude odsudzovat ze mat v mojom veku dieta je nezodpovedne, my sme pravdu povediac uz s babom nepocitali, ale vsetci boli super, podporovali nas

zuzicek88
18. jan 2014

@ika_ba ahoj ak sa mozem pridat ja som bola dlho sama,kazdy sa ma v kuse vypytoval,ze kedy sa budem vydavat. Ked som sa vydala,teraz sa ma a teda hlavne mojej maminy vypytuju,ze kedy budeme mat mimi, mam 37 velmi by sme chceli,no zatial sa nedari,podla mna to je vrcholne netaktne vypytovat sa,ved keby som bola,tak sa to kazdy dozvie,alebo to vydno na brusku,no co uz treba si zvyknut,alebo na hllupu otazku,klupu odpoved a je

bajana
18. jan 2014

@maribell rozhodne s tym prestan, mnohym parom sa dnes nedari na prvy sup a tieto necitlive otazky su velmi neprijemne....jasne, ze sa tym nic zle nemysli, ale je to skratka netaktne....prirovnala by som to k otazke typu: a ty kedy planujes schudnut?

maminalenka
18. jan 2014

vzdy sa najdu ludia, ktori sa pytaju a hlavne ked dotycne osoby nemusia ani len tusit, ze par moze mat problem napr. s otehotnenim, alebo zdravotne problemy a taketo otazky su vyslovene nevhodne...aj mna sa pytali, ze kedy...a to som bola cerstvo po MA....tak to nebolo pre mna 2x prijemne.

bosoriak
18. jan 2014

@dzenar Ja este nemam deti po 30-tke 😀 Ale nie, chapem. Takato otazka je podla mna vrcholne netaktna, pytat sa na taketo nieco intimne je podla mna az neslusne. Ludi po 60-tke sa predsa tiez nikto automaticky nepyta, ci uz nosia plienku. 😀
Je to kazdeho cisto osobna vec, takze by som si nacvicila zdvorily usmev a odpoved "Dakujem za opytanie, ale toto riesim len s partnerom."

pavlina2222
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuzv
18. jan 2014

ja to vyslovene nenavidim! co koho do toho?! je to každeho osobna vec a presne pokial sa niekomu nedarí, prípadne je po potrate je to fakt neprijemne...ale to niektorym ludom nedojde.... 😠 😠 😠

milanka33
18. jan 2014

Je to hrozna otazka. ľudia by sa mali starať hlavne o seba.
Aj pôrodnika zaujimalo druhe dieťa keď som ešte ani prve neporodila.
A na prechadzke s týždňovym babom otazka kedy bude ďalšie.
Ja neviem či ti ľudia vôbec premyšľaju

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre