Pocit na menzes a možné tehotenstvo

1. máj 2023

Dnes rano mi vyšiel na teste slaby duch, meska mi to este len dva dni.. a dnes mám velmi pocit na menzes, potim sa neskutočne, pocity v podbrusku ako pred menzesom, hlava ma bolela, citlive bradavky na dotyk velmi .. a doslova zeriem všetko ako take prasa..:( Ach neviem čo to ma byt, dufam že ten menzes nedojde😣😣😣😣

autor
1. máj 2023

Ešte aj vytok taký hustejsi než zvyčajne ..och neviem či to sú prvé priznaky alebo ten menzes dôjde.ta neistota je na nervy

stellarstar
1. máj 2023

Test?

mamkalentedkova
1. máj 2023

@stellarstar píše ,že vyšiel slabý duch

zenulkaaa
1. máj 2023

Ak ti vysiel slaby duch, tak si tehotna. Tieto pocity na menzes mozes mat aj v tehotenstve, byvaju prve tyzdne. Proste telo najpr berie plod ako votrelca a chce sa ho zbavit.

stellarstar
1. máj 2023

@zenulkaaa ježiš 🙈 nejak som to nevšimla 😅

mamkalentedkova
1. máj 2023

@stellarstar nevadí 😁 aj mne sa stáva ,že niečo prehliadnem 😊

nika11103
1. máj 2023

Autorka ja ti teda úplne rozumiem . Ja som to mala úplne rovnako pár dni po teste pozitívnom som fakt mala pocit že dôjdu kramy a už som stresovala už som vypisovala mame jak určite dôjdu kramy že bábätko nevydrží . A hla už tu pri mne spinka 5 mesačná dcérka . Ono to je asi v tom tele že taká zmena že telo kvázi “očakáva” menzes ale už nepríde … neboj všetko bude v poriadku 😘 pokial nekrvacas a necitis sa naozaj zle bude to ok . Držím palce . Ale ak by sa ti čokoľvek nezdalo vždy môžeš zájsť do nemocnice .

1123slniecko
8. máj 2023

Ahoj aj ja som mala pocity na menzes prvé týždne tehotenstva,úplne ta chápem že si stresovala ja to iste stále som behala na wc a to mi tri testy vyšli pozitívne,takže je to úplne normálne čo kočky písali tak aj maternica sa roztahuje. Mňe to prestalo nejako okolo 7TT odvtedy nič,sem tam sú aj dni kedy mám miernejši výtok takže neboj sa a mysli pozitívne 🙂

autor
8. máj 2023

@1123slniecko aj mne to už prešlo , digi ukazuje 2-3 a až budúci týždeň mám prvú kontrolu u dr ♥️

1123slniecko
8. máj 2023

Držím palce aby bolo všetko ako ma 😉😉 ja som mala prvú kontrolu 6.apríla a ďalšia ma čaká teraz 19.mája 😉😉

julkakratka
12. máj 2023

Ahojte, čo myslíte ? Je to tam? Poprípade po akom čase silnie čiarka? Každý deň alebo po pár dňoch?😊tri dni mi mešká ms

autor
12. máj 2023

@julkakratka jasne, toto nie je duch ale riadna čiarka, gratulujem

1123slniecko
12. máj 2023

@julkakratka tak to máš krásnu čiarku 🙂 gratulujem

julkakratka
12. máj 2023

@1123slniecko pondelok idem ešte na krv dúfam, že to doktorka utorok potvrdí 🤍🤍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre