Počas snaženia o bábo sa mi zhoršilo trávenie a preháňa ma

2. aug 2020

Baby, ked ste sa snazili o babatko , uz je to cca 2 tyzdne co sa snazime, velmi sa mi zhorsilo travenie od vtedy, prehana ma , niekedy je to okej take ako ma a inokedy otrasne bolest criev a prehanka na wc naduvanie neskutocne. Tak co? Ako bolo vam

luulinkaa
2. aug 2020

No podla mňa to máš jedine zo stresu.. Načo sa snažíte v kuse 2 týždne keď ovulácia trvá iba pár dní? Hlavne nato nemyslite, najlepšie ak je to co najspontannejsie.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tanyan
2. aug 2020

v čom spočíva to "snaženie?" zmenila si stravu? berieš nejaké doplnky? alebo si len vysadila antikoncepciu?

autor
3. aug 2020

@tanyan tak snazenie, no, uz si nedavame pozor, ideme na plno. Ja necakam zatial len na den “ovulacia” a vtedy. Normalne ked mame chut ideme na to, nemozem zato ze to mame radi kazdy druhy den 👍🏼

tanyan
3. aug 2020

takže sa nijako nezmenila chémia v tele a teda nie je v tejto súvislosti nijaký dôvod na negatívnu zmenu trávenia. jedine ak by ti spôsobovala problémy prítomnosť ejakulátu v tele (pravdepodobnosť extrémne nízka).
normálne nasaď probiotiká, možno máš len nejakú virózu.
prípadne zavolaj obvodnému lekárovi a dohodni sa na analýze vzorky stolice.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre