Po očkovaní Covid-19 sa mi nedarí otehotnieť

silgr
10. jún 2023

Ahojte chcem sa opýtať konkrétne očkovaných alebo překonaných ,žien proti covid 19 či sa vám darí otehotnieť? Už jedno dieťatko máme ale chceli by sme ešte súrodenca. Ďakujem za odpovede

divokykonik
10. jún 2023

Mužovej sesternici sa roky nedarilo otehotnieť a po očkovaní na covid otehotnela veľmi rýchlo 🙂. To nebude očkovaním, problém hľadaj inde.

januska12323
10. jún 2023

Očkovanie s tým nič nemá.

sona96
10. jún 2023

Sestra je ockovana a obe deti sa jej podarili na prvý šup. Ja som otehotnela ešte pred očkovaním, ale o dieťa sme sa snažili niekoľko mesiacov. Ja by som za tým očkovanie nehľadala

rebrambora
10. jún 2023

Ano. 2x COVID, 3x ockovanie.
Jedine co som z toho mala boli mesiace priserne migreny. Inak nic.

cyberk
10. jún 2023

mesiac po ockovani som otehotnela... ak sa ti nedari otehotniet skus hladat pricinu v logickejsich veciach

zmrzlinka2021
10. jún 2023

@silgr Ockovanie nema vplyv na plodnost - neexistuje o tom ziadna vedecky potvrdena studia vedeckej obce.
To je to iste akokebyze sa spytas - prestala som jest bravcove maso pred 3 rokmi a 2 roky sa snazim otehotniet a nejde to...

marhulka13
10. jún 2023

@silgr ano, podarilo na prvú supu a už aj vo vyššom veku keď sme to ani necakali

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silgr
autor
10. jún 2023

Ďakujem za odpovede

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetlonos
10. jún 2023

@silgr
Poosim ta nenahovaraj si taketo koniny. Ja som nenavidela to ockovanie a takmer donucovanie okolo toho. S muzom sme sa dohadovali. On je 2x ja raz. Prekonala som 2x. Raz pred, raz po ockovani. Otehotniet som "nemohla", pretoze u mna kojenie fungovalo genialnevako antikoncepcia. Otehotnela som okamzite akonahlevsom kojenie obmedzila na 2x denne. Poteatila som vsak hned na zaciatku. O dva mesiace som bolavznova tehotna.
Nechcem tvrdit, ze to nemoze byt naskedok ockovania ale moze to byt ah dost o psychike.
Drzim palce, nech sa vam coskoro zadari 🙂

aliaray1
10. jún 2023

@silgr ano, rovno najblizsiu MS a naslednu ovulaciu sme ihned otehotneli na 1.dobru. A to som mala 2. Pfizer. 3.som si dala v poslednom trimestri a vsetko super. Uz mame vyse rocnu dcerku a je to super zdrave, stastne vysmiate dievcatko.

Vakcina s tym podla vsetkeho vobec nic nema. Otehotneli sme aj po 3.davke takze...treba hladat pricinu inde a velmi velmi drzim palce.

beata_k
10. jún 2023

@silgr Ano. Otehotnela som asi 2-3 tyzdne po ockovani. Aj muz bol tak ockovany. Nemyslim, ze je to ockovanim. Ockovalo sa v milionoch a ziaden prepad v tehotenstvach nebol.

svokrinjazykmonika
10. jún 2023

@silgr ja 8 rokov nič, dala som sa zaočkovať a do roka som bola tehotná. Ale očkovanie s tým nič nemá, len blbá náhoda.

silgr
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julie19
10. jún 2023

Obaja s mužom sme zaočkovaní ja 3x on 2x a bezproblémovo sme otehotneli keď sme sa rozhodli že ideme do toho … cca 3 mesiace po poslednom očkovaní … nehľadala by som v tom nejakú spojitosť 🤷‍♀️

s_o_n_i_k_e
10. jún 2023

@silgr 🙏 👏

deedol
10. jún 2023

v okoli mam cca 10 ockovanych zien, ktore otehotneli bud hned alebo do par mesiacov. pritom ide o prve aj druhe deti.
drzim palce, aby ste nasli realnu pricinu.

katarinka89
10. jún 2023

@silgr po ockovani som otehotnela na prvý sup

mogaa
10. jún 2023

@silgr neterka očkovaná - tehotná, kolegyne tiež očkované - tehotné alebo už porodili...niekde bude chyba....

sajmonka_1216
10. jún 2023

@silgr hľadáš problém tam kde nie je.. tiež sa mi 1,5 roka nedarilo a po ockovani som normálne otehotnela… takisto v tom termíne aj ďalšie 3 očkované kolegyne.. to sme sa skôr smiali, že to nejak práveže podporuje otehotnenie 😂😂

nevenka
11. jún 2023

Ja som prekonala covid a za nim hned dalsiu bejaku pliagu, dokopy som bola chora asi 3 mesiace a hned po MS (prisla po covide nacas, ako mne chodila) som otehotnela, podotykam, ze neplanovane, mavala som ovulaciu neskor, posledny nechraneny sex bol 10-ty den cyklu a dakedy okolo 15.dna cyklu bola ovu, nezistila som to ani ovu testami, ani bazalnou teplotou. Vystupila vyssie az ked som mala pozitivny test. A toto sa nam podarilo v mojich 39 rokoch. Mam 4 deti a prirodzene som podla doktorov nemala mat ani jedno 🤷‍♀️.

mimuska328
13. jún 2023

@svetlonos skôr by som to povedala po prekonaní.. tiež sme očkovaní 2x a otehotnieť není problém ale pred rokom sme prekonali obaja ten omikron a 2 potraty máme za sebou.. a čo poslednú dobu čítam tak ich od korony stúplo strašne veľa.. ale určite nie očkovaním lebo aj švagriná otehotnela hneď po druhej dávke a všetko v poriadku..

svetlonos
13. jún 2023

@mimuska328
je mozne ze ten omikron ti jednoducho oslabil organizmus. Daj si vysetrit z krvi mineraly vitaminy, zapalove procesy. Chod kbinternistovi aj na genetiku koli tym potratom. Tam robia zase ine rozsiahlejsie krvne a ine testy. Nech mas istotu ze si fit. Kamoske blbla stitna, nasadila lueky a do par nesiacov otehotnela a uspesne porodila. Drzim palce 🙂

mimuska328
13. jún 2023

@svetlonos bola som teraz na predoperačné a boli výsledky ukážkové tie základné ale už riešime hematku, genetiku atď.. ale určite to nebude tým očkovaním že sa nedarí ale ten kovid mal niečo do seba že to tak stúplo a celkovo aj táto doba.

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre