Po akom čase ste otehotneli, keď ste prišli o bábätko?

3. mar 2022

Ahojte. Minuly rok v októbri som prišla o dieťatko. Prestalo sa vyvíjať, na kontrole lekárka zhodnotila, že už nebije srdiečko. Šla som na čistenie. Teraz by sme sa chceli znova pokúšať, beriem femibion. Premyslam, či si mám kúpiť aj Inofolic premium a keď budem mat menzes, tak či si mám nasadiť alchemilkovy čaj. Včera som dostala menzes ale alchemilkovy čaj nemám kúpený a do obchodu sa nedostanem lebo mám koronu. Nechcem to celé hrotiť a nasilu teraz všetko robiť. Tie, ktoré ste prišli o dieťatko, po akom čase sa vám podarilo znova otehotnieť a aké vitamíny ste brali? 😊

jaskolka
3. mar 2022

Pol roka. Brala som Inofolic, muž Folandrol.

gertys
3. mar 2022

Alchemilkov caj ženy piju v 9 mesiaci na vyvolanie kontrakcii. Hoji rany po čisteni ale ak chceš otehotnieť nepila by som ho. Odporuča sa počkať 3 mesiace po čisteni ale su ženy ktorym to vyslo hneď po mesiaci. Je na tebe ako sa citiš fyzicky a psychicky. Podľa toho sa rozhodni či do toho ideš teraz alebo chceš počkať.

pininka1
3. mar 2022

Za tri mesiace

martina123s
3. mar 2022

Alchemilkovy caj som pila od ms do ovulacie, k tomu kyselinu listovu. Trvalo to polroka od kyretu.

roztlieskavacka
3. mar 2022

2 mesiace po 2 kyretazach po sebe

viky_21
3. mar 2022

Ja som mala kyret 18.12 a 6.3 uz 2 // na teste. A teraz vedla mna lezi 4 mesacne slniecko 🙂 brala som Femibion a Duphaston na udrzanie

lulu0123
3. mar 2022

Po 3 cykloch kazala dr.Hned sa podarilo.Brala som len cistu kyselinu listovu.

emasss111
3. mar 2022

Hneď po prvom menzese od kyretu som ostala opäť tehu ☺️ a všetko dobre dopadlo 👍
Držím palce ❤️

bolarazjedna
3. mar 2022

Nám sa podarilo po 12 mesiacoch (pred MA sme sa snažili 6 mesiacov). Podľa mňa je úplne jedno, či berieš femibion ci inofolic... Nehovorím, že to vôbec nepomáha, ale napr nám sa podarilo, keď som už 2 mesiace nebrala vôbec nič, predtým som užívala rok a pol poctivo. Držím palce, nech sa podarí co najskôr ☺️

m_isk_a
3. mar 2022

u nas sa bejby prestalo vyvijať v 6tt, v 9.sme to zistili na sone a v 10tt prirodzene odišlo... otehotnela som potom na prvý šup po 5 mesiacoch (menštruácia prišla 2mes po potrate a potom som už čakala na covidové očkovanie a hned po druhej davke som otehotnela).... brala som len kys.listovú, po otehotnení mi dr.predpísal progesterón, aktualne som v 35tt a zatial je všetko ok 🙂 ...držim palce ❤

simonkaa27
4. mar 2022

ten alchemilkovy caj, to funguje na ako principe lebo som si to uz vsimla pri viacerych zienkach ze to spominali ze ho pili.

evitka83
4. mar 2022

Ja tiez hned. 8 tyzdnov od potratu som nedostala menzes a muz ma odniesol na gyndu, nech mi pichnu vyvolavacku, strasne mi bolo zle, myslela som, ze z tych hormonov zblbnutych. A doktor mi po sone povedal , ze bodaj by mi nebolo tak zle, ked som 6tt

1mata
4. mar 2022

3 mesiace. Brali sme inofolic a folandrol. Po potrate alchemilkove caje na zregenerovanie maternice.

selena_luna
4. mar 2022

4 mesiace len kyselinu listovu. Ked sa ukazali // mala som femibion a od dr neskor dufaston

autor
4. mar 2022

Dakujem vám 🙏❤️ Veľmi ste ma potešili. A som šťastná, keď píšete, že ste ostali v podstate skoro znova tehotné. Prajem vám veľa zdravia ❤️ Posielam pozitívnu energiu 💋

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre