Po akom čase ste otehotneli?

diaszoky
9. mar 2021

Ahojte po akom case ste otehotneli?od kedy to tiesit s dr ?slebo ovulacnymi testami ci vitaminmi?? My sa snazime od polky januara s tym, ze ked sa domna manzel urobil bol to den ovulacie. Tak som vo februari dostala menzes ale stihli sme podla hlienu a vypoctov dalsiu ovulaciu tentokrat aj s plodnymi dnami. No ja uz teraz citim ze dostanem zase kramy
Bolia ma krize;( a apropo ako je to vlastne s tymi bolestami ked je zena tehotna? Lebo mne vela zien povedalo ze ked boli v tom a meskal im menzes ziadne podobne bolesti nemali cize ako to je vdaka

katulastraka
9. mar 2021

@diaszoky ja som mala tri dni bolesti ako pred kramami a nakoniec som nedostala 🙂

malia18
9. mar 2021

@diaszoky ahoj my sme si tiež povedali v januári že by sme sa nebránili ale k doktorovi asi až po ročnom snažení odporúčajú 3 mesiace snaženia je ešte veľmi málinko.... každopádne držím palce

diaszoky
autor
9. mar 2021

@malia18 dik baby

sejbipi
9. mar 2021

Nám to trvalo niečo cez pol roka :/ ale absolútne som si nesledovala kedy mám aké dni, myslím, že je zbytočné sa podľa toho riadiť, treba ísť na vec keď človek cíti potrebu.... Aj tak to príde, keď to najmenej budete čakať 🙂 držím palce

cookie29
9. mar 2021

Hlavne sa nesnažte. Proste to nechajte voľne tak ako sa to dá (ono sa nedá na to nemyslieť) a k lekárovi, podľa veku, tak po ročnom snazeni

zazrak1991
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre