Po akom čase po kyrete ste otehotneli?

denisamalickova
22. dec 2020

Zdravím, bola som bohužiaľ v sobotu na kyrete, bábätku nebilo srdiečko, bola som v 9.tyzdni a začala som krvácať. Po akom čase ste otehotneli? Ďakujem

jaskolka
22. dec 2020

Po pol roku

lulua777
22. dec 2020

Hned po prvej ms 😊 Dr povolila nakolko bolo vsetko ok a zahradka ako povedala pohnojena.Cize sa mi len o mesiac neskor zadarilo 😊

nevludna
22. dec 2020

@denisamalickova niektore hned, niektore neskor. Je mi to luto :( posielam vela sil❤️

denisamalickova
autor
22. dec 2020

@nevludna ďakujem, je to veľmi ťažké pre nás, lebo 4r sme sa snažili a modlili sa a dúfali a nakoniec to takto skončilo 😪😪😪😪😪😪

birika
22. dec 2020

ja tiez hned po prvej ms

nevludna
22. dec 2020

@denisamalickova juj, no to je rana. Neboj zvladnes to! Inak by ti to zivot nenaserviroval 🤗 vyplac sa co najviac a nechaj to, pusti to a urob priestor pre dalsie dietatko ;) bude to dobre❤️
Aj ked sa to teraz nemusi zdat, ked pride cas tak pochopis a mozno aj nieco pozitivne z toho vyrastie 🙂 🍀

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rarara88
22. dec 2020

My sme počkali 2 cykly a hneď sa nám zadarilo 🙂 .. hlavne odporúčam piť alchemilku, užívať železo, inofolic, kyselinu listovu a modliť sa ďalej ešte viac 🙂

babydesire
23. dec 2020

@denisamalickova tiez tak ako ty v 9tt sa vsetko skoncilo ☹ ale nevzfali sme sa a pi dvoch cykloch nove tehu a vsetko bolo uz ok

zuzana111984
23. dec 2020

@denisamalickova ahoj, včera som bola na kyrete, 9tt, v piatok prestalo biť srdiečko, čakali sme do pondelka, či to nebola len zhoda náhod, keďze vo štvrtok bilo ale bohužial 😪
Doktor mi povedal, aspoň 3 mesiace počkať, počkám na prvu ms, odsledujem 2 cykly, či nebudu nejake problemy a začneme sa snažiť, uvidím aj na kontrole, čo mi povie. Je mi to ľuto, je to bolestive, hlavne po tak dlhej dobe 😔

denisamalickova
autor
23. dec 2020

@zuzana111984 presne tak sa cítime aj my, ale nášmu nebilo vôbec srdiečko. Mne to povedal minulý pondelok a v stredu ma vypísal do nemocnice, tam mi dali termín na kyret tento pondelok, ale v piatok večer som začala krvácať a už som bežala do nemocnice. Celu noc do soboty rána som bola v bolestiach, strašne som krvacala... O pol 9 som mala bohužiaľ kyret. Dúfam, že aj nám sa budúci rok podarí, veľmi ma to boli aj dlho bude.... Po 4r sme sa tešili, že sa nám podarilo a takto to skoncilo😪😪😪😪veľmi smutné Vianoce máme 😪😪😪😪

katka1389
23. dec 2020

Po pol roku az a bolo to dobre telo si trochu odychlo..Tiez nebilo srdiecko ...

lolinecka888
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimka_lentilka
8. nov 2021

@lulua777 dobry den
Ako sa vám to podarilo? Ja by som tiež chcela.co najskor , ale bojím sa vlastnej psychiky. Da sa otehotnieť, keď cítite taký strašný smútok?

lulua777
8. nov 2021

@mimka_lentilka my sme hned po prvej menstruacii sli na to dnes ma dcerka 10mesiacov 😊 Urcite chodte do toho 🤗Moja gyn povedala "zahradka je pripravena poorana" neni naco cakat 😊Drzim palceky

mimka_lentilka
9. nov 2021

@lulua777 ďakujem vám veľmi. Tiež sa modlim , aby k nám prišlo čím skôr. Sľubujem Bohu ako ho budem ľúbiť. Ale občas ma prepadnú chvíľky, čo ak sa to nepodari. Bojím sa sklamania, že každý menzes oplačem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre