Plodný hlien a ovulácia

1. apr 2021

Ahoj dievčata, doteraz som vždy mávala plodný vodnaty hlien počas plodnych dní približne v strede cyklu, t.j. 12-14. deň a podla toho som Odsledovala ovuláciu. Moja otázka je pre ženy, ktoré maju Ovuláciu neskôr-napríklad na 20. deň cyklu pri 28-29 dnovom cykle, mávate v tomto obdobi tento hlien? Resp. už som aj vo tu fórach viackrát čítala, že ženy normálne môžu mávať plodné dni aj pred menštruáciou čomu ja osobne nechápem, čiže dajme tomu, že majú ovuláciu krátko pred menštruáciou a oni práve vtedy majú tiež tento hlien a vedia si to podľa toho odsledovať ovu?

mattkapd
1. apr 2021

Prvé tehotenstvo ovu na 14DC druhé tehotenstvo ovu na 28DC tretie tehotenstvo 24 DC.. Odlsedovane ovu hlienom a potvrdene ovu testami

pininka1
1. apr 2021

Su zeny ktore otehotneju cez menstruaciu, takze mozne je vsetko.

zuzanaete
1. apr 2021

Ak ma niekto ovulaciu kratko pred menstruaciou, tak su dve moznosti. 1. lutealna faza ke prilis kratka a aj pripadne oplodnene vajicko sa neudrzi. 2. ovulacia bola neskor ako zvycajne, ale ak by nedoslo k otehotneniu, tak aj menstruacia by bola neskor.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre