Plodné dni

9. okt 2024

Ahojte, mám takú otázku. Už 3 deň si všímam že mám taký ten naťahovaci, konzistentne bielkovitovy výtok, priesvitný.
Spolu s tým aj mierne bolesti v podbrušku.
Včera ráno (utorok) ma aj silno boleli kríže.
Dnes som 15ty deň cyklu.
Viem si podľa tohto nejak vydedukovať kedy môže byť ovulácia ?
Alebo ako som na tom s plodnými dňami ?

autor
9. okt 2024

Plus ešte doplním že dnes sú tie bolesti v podbrušku o niečo silnejšie.
Plus ako som bola na wc a "skúmala" som toaleťák po utreti tak som tam videla málinko naozaj veľmi veľmi málinko takého ružovkasteho.. také akoby žilky tenučké
Ale to isté som videla na toaletaku v nedeľu

magic08
9. okt 2024

ak sa snazite o dieta, dnes je ten spravny čas

autor
9. okt 2024

@magic08 naše snaženie sa je veľmi otvorené
Nikdy som si nesledovala plodné dni, nemávala som ani žiaden ten výtok a vždy som sa čudovala ako tú ženy píšu ako vidia že majú plodný hlien
Ja som to nikdy nevidela. Až teraz som mala minulý týždeň liečbu gynekologickú (mala som nejakú baktériu a liečila som sa iba krémom) a teraz zrazu vidím hlien
Tak som si to nejak sledovala že veď skúsim si to teda odsledovať tie príznaky možno na niečo prídem 😁

magic08
9. okt 2024

hlien vacsinou nastupuje pred ovulaciou, teda vypudenim vajicka , bolesi na pravo alebo na lavo naznacuju, ze ovulacia prave prebieha, takze ak si zelas otehotniet, tak dnes je ten najlepsi čas na uspesne oplodnenie. Vyskusaj a uvidis o 2 tyzdne ci ste boli upesni, drzim palce

1mimka18
9. okt 2024

Ovulacny test. Ale ak vám môžem poradiť z vlastnej skúsenosti druhé bábo nešlo ľahko až keď sme zvoľnili prestali si všímať plodné neplodne dní a prestali sa sústrediť len na tehotenstvo vtedy to prišlo

autor
9. okt 2024

@1mimka18 práveže to neriešime vôbec 😁 len teraz som to spozorovala prvý krát na sebe takéto intenzívnejšie príznaky tak ma to zaujimalo do budúcna
Ja to beriem tak, že keď to príde tak to príde. Už vyše roka máme nechránený styk (obsas prerušovaný občas nie) a proste keď sa podarí budeme veľmi radi ak nie neriešim to zatiaľ 🙂
Ani neviem či dnes budeme spolu s partnerom, to sa všetko uvidi. Určite neplánujem utekať do postele len kvôli tomu že mám asi plodné dni 😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre