Plodné dni

21. jan 2024

Ahojte 🙂 vedeli by ste mi ukázať aké čiarky Vám vyšli keď ste mali svoje plodné dni ?nech si viem prirovnať potom či to je ten správny deň alebo ešte nie🙂

medda_beda
21. jan 2024

Normálny test a digitálny.

sweetbrownie
21. jan 2024
autor
21. jan 2024

Ďakujem vám 😊

medda_beda
21. jan 2024

@sweetbrownie Tie ružové z Clearblue sú ako normálne paličkové testy? Myslím ten istý princíp?
Mne v ten deň ukázalo smajlíka.

sweetbrownie
21. jan 2024

@medda_beda áno prvá palička z prava by mala byť silnejšia alebo rovnako silné. Skús ešte zajtra testnúť podľa mňa bude ovu až zajtra podľa toho testu. Ale tak snažila by som sa na tvojom mieste aj dnes pre istotu

medda_beda
21. jan 2024

@sweetbrownie Ja som už po ovu.
V deň toho testu ukázal smajlíka a bol aj 1dňový hlien, na ďalší deň tiež smajlík už bez hlienu a na 3deň už bol negatívny.
Na druhom teste už bola čiarka slabšia.
Čiže ten bol najsilnejší.

sweetbrownie
21. jan 2024

@medda_beda aha no tak každý to má očividne iné teda 🙂 Tak držím palce

kvetka404
21. jan 2024

@sweetbrownie Ahoj, prosím ťa tie testy s ružové testy (hneď prvý) sú čo zač? Ako sa používajú? Ďakujem za objasnenie😁

sweetbrownie
21. jan 2024

@kvetka404 to sú clearblue digitálne ovu testy. Klasicke dáš si jednu tú tyčinku do toho digitálne prístroja a ocikáš a už len čakáš či sa ukáže 😊 alebo nič

medda_beda
21. jan 2024

@sweetbrownie Ale možno je to hodinou.
Ja som testovala o 22:00 lebo sa mi zdá, že pred rokom mi vyšiel v noci najsilnejší.
Pred obedom to nestíham vždy kvôli práci.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre