Plod zatiaľ bez akcie srdiečka

editaas
19. sep 2024

Ahoj mamičky. Prosím si o radu ak tu niekto mal podobnú skúsenosť.
Bola som pred 10 dňami u dr s tým že som podľa ms mala byť 6tt+2 ale nevidel nič len gestačný vak. Dnes kontrola po 10 dňoch, mám tam zárodočný terčík a plod veľkosti 0,42cm, akcia srdiečka žiadna. Mám prísť zasa o 10 dní a uvidí sa. Mám ešte šancu že bude všetko ok? Ovulacia podľa testov bola posunutá max o 4 dní a MS mám totálne pravidelnú tak mi to nejde do hlavy že by to bolo ešte takto maličké kedze podľa ms by som mala byť v 8tt+1 😥 mohlo sa stať že by sa dlho uhniezdovalo alebo tak niečo? Ďakujem za radu.

anjelicek26
19. sep 2024

To,že narastlo je dobre, ale ak ti vysiel pozitívny test hneď po vynechani MS (?), tak to dobre nevyzerá,predsalen už by si mala byť v 9.tyzdni a srdiečko nabieva podstatne skôr... ja by som desať dní necakala.. šla o nejaké tri dni na pohotovosť,nech to pozrie iný lekár.

sisa_s
19. sep 2024

V 9tt by mala byt velkost okolo 2cm a akcia srdiecka...0.5cm mava tak v 4tt
Mohol Dr sledovat hcg á 2dni, aby vedel, ako sa to vyvija, takto to nevyzera dobre

editaas
autor
19. sep 2024

@anjelicek26 no vyšiel mi v deň MS ale úplne slabý duch a až na nejaký 11 deň meškania že viditeľné dve čiarky predtým také slabšie ale bolo ich vidno. Tiež si myslím že to nebude OK. Asi teda pôjdem na tú pohotovosť cez víkend

anjelicek26
19. sep 2024

@editaas držím palce,niekedy sa to ešte rozbehne😘

editaas
autor
19. sep 2024

@anjelicek26 ďakujem krásne za podporu 🥰 budem dúfam aj ja 🙏🏻

editaas
autor
19. sep 2024

@sisa_s no ja viem že mala byť dávno akcia pri takomto týždni a nechápem ako by som mohla byť okolo 4tt keď mi už toľko mešká a podľa MS 9tt , ale vravel že do 0.50cm nemusí byť akcia len nechápem že je ešte také maličké ale bol tam posun za tých 10 dní predtým ho vidieť ani nebolo..

domininini
19. sep 2024

@editaas kazde jedno ludske telo je jedinecne.. aj ak si mala presnu menstruaciu k uhniezdeniu mohlo prist kludne aj neskor 🙏🙏 neboj sa nestresuj, na dalsej kontrole to uz bude fajn ❤️❤️❤️

kiki68
19. sep 2024

@editaas tak v den ms by pri beznej ovulacii Mali byt ruzove kolajnice. Ked tam bol len taky cajovy odvar c je mozne, ze sa ovu posunula ( tak ako mne sa divne posunula pri synovi), ja som mala opak, mala som byt 5/6tt, bola som 8tt, uvidis na dalsej kontrole. Bud to vyriesi sama priroda, alebo to neskor poriesi lekar. Tak nejak by som sa nastavila, ze moze byt dobre aj zle. Drzim velmi palce

editaas
autor
Včera o 06:03

@domininini ďakujem krásne za pekne slová 🙏🏻 povzbudila si ma, presne toto žena v tejto situácii potrebuje čítať 🥰 budem veriť a netrápiť sa predčasne

domininini
Včera o 06:36

@editaas este nic nieje stratene ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre