Plánovanie tehotenstva podľa želaného znamenia zverokruhu

13. jún 2022

Ahojte, planovala ste si niektora tehotenstvo tak aby sa dietatko narodilo cca v urcitom mesiaci a aj to vyslo?
Ja viem, ze malokedy sa podari na prvy krat a tak ako by sme chceli, vela ludi ma tu asi ukamenuje za to ze mala by som byt vôbec vdacna za to ze sa mi podari otehotniet a mat dietatko ...ja len ci je to vôbec realne..totizto ja mam taku averziu voci niektorym znameniam (vdaka ludom v okoli ) a nechcela by som aby dietatko malo to a to znamenie (asi dve znamenia z celeho zverokruhu fakt nemusim, s ostatnymi som uplne v pohode)
ja neviem som uz uplne divna ? ze planovat tehotenstvo podla znamenia zverokruhu

januska12323
13. jún 2022

Je to divné ale to je jedno, veď skúsiť môžeš.

beata_k
13. jún 2022

Mozes skusit umele oplodnenie. To by si mohla mat trosku istejsi datum porodu, nez len skusat raz za rok. Teda ak chces iba jedno konkretne znamenie.
A ano, si divna.

marty_4
13. jún 2022

tak ludia planuju tehotenstvo podla kadecoho, takze divne mi to nepride, ked mam na toto odpovedat, ale osobne by som to neriesila.

autor
13. jún 2022

@beata_k nie nechcem len jedno konkretne..chcela by som sa vyhnut dvom

autor
13. jún 2022

@beata_k cize som divna ak z 12 znameni mi 2 nesedia? vravim je to len "vdaka" ludom z mojho okolia

alexandra2010
13. jún 2022

tiez sme pri prvom nechceli asi 2 znamenia a vyslo nam to 🙂

beata_k
13. jún 2022

Ano, myslim, ze si divna. Nevies pozadie ludi. Isto sa najdu ludia v tom znameni, co maju nobelovu cenu 🙂

petamich
13. jún 2022

ja netusim ake znamenie su ludia z mojho okolia, ide skor o to comu, clovek veri - niekto sa vyhne menu Janka (bez urazky), lebo vsetky co pozna mu nesedia, iny to moze mat tak isto s rakmi a bykmi (aj ked pozna mozno 5 ludi z tohto znamenia na celom svete a je to uplne iracionalne) 🙂 veci maju castokrat taku moc aku im dame - mne by to ani na um neprislo ale ked tebe na tom zalezi 😃 skusit mozes

nikaeli
13. jún 2022

plánuj ale poriadne, termín pôrodu sa môže posunúť aj o mesiac - dva, čo verím, že sa nestane, ale nikdy nevieš.....

7lenka11
13. jún 2022

znamenia absolútne nič neznamenajú.. na tvojom mieste by som sa na to neupínala.. my sme s mužom obaja Raci a sme totálne odlišní - ja racionálna a pragmatická, on emocionálna a citlivá duša.. ale skúsiť to môžeš, len aby sa ti nestal presný opak, že sa trafíte do toho neželaného znamenia.. otázne je, v akom rozsahu sú tie dve znamenia, či sú za sebou alebo každé v inej časti roka..

autor
13. jún 2022

@7lenka11 za sebou, a su to jarne mesiace (nebudem radsej konkretizovat, lebo to moze niekto zobrat osobne)

lunademonica
13. jún 2022

Nie je to divne a je to mozne! 🙂 aj my sme to tak chceli, mali sme vybrane tri znanenia ktore chceme a podla toho sme pouzivali alebo nepouzivali ochranu. Vyslo nam to co sme najviac preferovali v podstate na prvy sup a to sme ani neriesili kedy mam ovulaciu a podobne, proste "spontanne naplanovanie" :D to dieta je uzasne, velmi sedime povahovo, magicka bytost. Odporucam taketo planovanie, kludne si pozrite ake znamenie sa k tym vasim najviac hodi.

zmrzlinka2021
13. jún 2022

Ty fakt veris na znamenia zverokruhu?

Minule som si citala charakteristiky zien podla znameni. 9 z 12tych na mna sedelo.

Proste su to vymysli...

sissy27
13. jún 2022

myslím, že ľudia robia aj oveľa divnejšie veci, takže za mňa v pohode 😀 ale zas aby si nebola sklamaná, keď sa netrafíte, alebo budeš prenášať či porodíš skôr a just zrovna to znamenie, ktoré nechceš 😀

autor
13. jún 2022

@sissy27 to asi nie sklamana by som nebola...ide o to len to skusit, urcite nebudem sklamana, budem to brat tak ze dietatko si samo vybralo kedy sa narodi

h2
13. jún 2022

Myslím, že by si sa mala zbaviť predsudkov a prestať veriť blbostiam.

saxana000
13. jún 2022

Tak ono ked uz velmi chces ist do zverokruho velmi ovplyvnuje aj vzajomne postavenie planet a v povahe takeho kozorozca najdes odchylky podla toho ci je s acendentom ineho znamenia narodeny na prelome strelca alebo vodnara.niekedy sa datumy vzajomne prelinaju a mozes podedit z oboch znameni nikdy to netrafis uplne presne ale preco neskusit..

elizabet173
13. jún 2022

No my sme boli tak naivni a na pocudovanie, nam to vyslo. Ale nam neslo o znamenie, ale o to, aby sa dieta narodilo koncom zimy a malo trochu naskok, kym pojde do skoly. Pri druhom sme uz nevymyslali, nedarilo sa pocat dva roky

pandusica
13. jún 2022

ja s manzelom sme baran a byk, moj manzel chcel barana alebo byka, prva dcera je baran na prvy pokus a druha dcera je byk na druhy pokus, cize aj sme planovali aj to vyslo.

viestta
13. jún 2022

Našťastie na povahy podľa znamení neverím, takže toto som vôbec neriešila. Chcela som letné dieťa, nevyšlo, mame zimné a milujeme ho aj tak.

zabina27
13. jún 2022

Tak keď to máš 2 znamenia za sebou, máš celkom reálnu šancu sa im vyhnúť, len nezačať skúšať teraz ale napr až na jeseň a mohlo by to vyjsť. A ak by sa dlhšie nedarilo, tak možno prehodnotíte priority a bude už jedno, kedy sa narodí 😉 ja som chcela jesenné druhé dieťa kvôli nástupom do školy, škôlky, dcéra je júnová 😀

simona92101
13. jún 2022

Ja si povacsine nerozumiem s baranmi,prva dcerka sa narodila 1.aprila a je baran ako vysity 😃 🤷‍♀️ neriesim to

kikushaa
13. jún 2022

Poviem aj moju skusenost cakala som byka a po 5r pannu, narodil sa vodnar a lev (oba porody predcasne) 😆

dankabetka
13. jún 2022

Ja som tak planovala deticky, chcela som jarne ale nie barana, a mam rybku a byka, teda pred a po baranovi, a podarili sa na prvy krat obe deticky... drzim palec 😉

bluka2
13. jún 2022

Su na svete aj divnejsie veci 😁 a aké nechcete, býk a blíženci?
Mne sa prvá narodila bez plánovania strelec a páči sa mi jej povaha, tak som chcela aj druhé strelca. Bohužiaľ sa mi podarilo až o mesiac neskôr a mám kozorozca, vraj najziarlivejsie znamenie zverokruhu. A sedí to na neho, od mala žiarli na sestru. Keď ju objimem a pobozkam, už hádam ako ročný začal ju odháňať a celkovo je doteraz presvedčený, že by ma mal mať asi len pre seba. Zvyká si, ale jeho vnútro má túto črtu

gondyo
13. jún 2022

Nie je to vôbec divné...ja som chcela kozorožca konkrétne...ale nevyšlo mi to bohužiaľ

gondyo
13. jún 2022

Ale aj strelec je fajn,veľmi priateľský..len ja si veľmi so strelcom nesadnem

autor
13. jún 2022

@bluka2 ok tak teda nechceme baran, byk 🙊😂😂

bluka2
13. jún 2022

@gondyo môžem sa pre zaujímavosť spýtať, prečo kozorozca? Keďže ho mám, nech môžem niečo oceniť čo ešte neviem 😁

autor
13. jún 2022

@bluka2 no a ide o to ze musime teraz vlasne cele leto si davat pozor 🙈🙊 a to ma na jednej strane tak troska stve ze ja by som uz ani cakat nechcela ..do jesene este daleko🙈

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre