Pálivý pocit pri a po pohlavnom styku

kira84
4. nov 2011

Mám známosť už druhý mesiac, intenzívne spolu spávame asi tretí týzden, tj každý deň . Ale tento posledný týžden som začala mať neprijemný výtok, a počas styku ma to aj neprijemne palilo, a už aj on sa mi sťažoval, že ho páli... Pohlavnu chorobu z nas nema ani jeden, boli sme pred mesiacom na komplet vyšetrení. Môže to byt tým, že sa telo prispôsobuje? alebo že sme ešte čerstvo "zalubený a nenásitný" ? ešte dodám, že pred 2 týždnami som dobrala silné antibiotika. Ked viete mi prosim poradte, diky.

kira84
autor
4. nov 2011

ano, hej ale kvôli diskusie som to sem znova dala...

julianka777
4. nov 2011

@kira84 jaj,prepac som si nevsimla ze to je diskusia 🙂

tinki
4. nov 2011

@kira84 pravdepodobne máš kvasinkovú infekciu. ant narúšajú ph v pošve. treba ísť na gynekológiu a preliečiť sa.

ajca123
4. nov 2011

Neboj aj ja to sem tam mam a to je tim ze drahy ked si ho umyje mydlom tak ma to pali :( inac nie
A nebo skoc na gyndu a povedz to lekarke aky mas problem aby si tam nemala nejaky zapal aj

nuna55
4. nov 2011

jasne može to byť aj antibiotikami treba sa preliečiť a potom skusiť milovanie treba si dať pauzu.Tento pocit poznám tiež som brala antibiotiká a hneď to bolo pálenie svrbenie.

riana12
4. nov 2011

@kira84 pre istotu si skus dat spravit vyter, ci nahodou nemas kvasinky... ale ak spolu takto intenzivne sexikujete kazdy den, moze to byt "z vysilenia"... skuste trosku polavit, pouzit lubrikant...

kira84
autor
4. nov 2011

Dakujem Vám holky za ochotu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre