Ovulačný verzus tehotenský test

3. sep 2024

Ahojte dievčatá, idem si k vám po radu. Prosim, žiadne útočne komentáre, len sa pýtam nakoľko som sa s týmto nestretla ešte.
Teraz by som mala dostať MS, mám v podstate nepravidelnú MS, ovulaciu si zabúdam sledovať testami, resp. Kvôli práci nestíham, max raz za jeden- dva dni v obdobi, kedy si pocitovo myslím, že ju mám.
Znamená niečo takýto ovulačny test v čase očakávanej MS? Tehotenský test som si robila až po ovulačnom, nakoľko som cakala na kuriéra s testami 😅…
Tehotenský je pravdepodobne bez náznaku druhej čiarky. Ten ovulačny mám považovať za bezpredmentný a vylúčiť tehotenstvo?

janai1
3. sep 2024

Ako negatívny ovulačný test ma odhaliť tehotenstvo?

lalilla
3. sep 2024

Ovulacny moze ukazat tehu len vtedy ak su obe rovnako silne, nie ked je tam naznak ciarky

autor
3. sep 2024

@lalilla ďakujem, toto som potrebovala vedieť 🙂

ysseba
3. sep 2024

Ahoj. Mne akurát dnes vyšiel digitálny test + 1-2, paličkový veľmi, ale naozaj veľmi slabý duch. Teraz som si skúsila spraviť ovulačný a testovacia čiarka je slabá (ale výraznejšia ako tvoja). Pri prvom tehotenstve mi vyšiel ovulačný test mega pozitívny, ale tam už aj na tehotenskom teste bola viditeľná druhá čiarka.

autor
3. sep 2024

@ysseba držím palce ✊🏽😊
mne sa už pomaly rozplýva sen o živote s deťmi ..

ysseba
3. sep 2024

Koľko sa snažíte?

nina004
3. sep 2024

Môj ovulačný vs tehotenský test. Ovulačný ukáže tehotenstvo ,ale čiarky budú ozaj silné. Toto je cca 8-10 dni po ovulácii, už si to nepamätám presne.

autor
3. sep 2024

@ysseba 2 roky

1mimka18
4. sep 2024

Test pred ms už s tým nič nemá. Tým sleduješ ovuláciu nie tehotenstvo.

1mimka18
4. sep 2024

@lalilla odkedy ovulacny test ukazuje tehotenstvo? 😂

mimuska328
4. sep 2024

@1mimka18 odvtedy ako ukazuje 🤦‍♀️ toto je môj ovulacny test megapozitivny. Taky som nemala ani v čase ovulácie a tu som už mala potvrdene tehotenstvo aj z krvi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre