Ovulačný test po potrate

mishelin_0801
29. apr 2020

Ahojte. Koncom marca som potratila v 6tt. Krvacala som ako pri menstruacii len silnejšie 6 dní. Po skončení krvácania som bola na kontrole a všetko sa vyčistilo samo. Odvtedy čakám na MS no zatiaľ nič. Celé tie týždne som bez bolesti a bez spinenia. Až na posledné dva dni mám trošku bolestivé prsia a dnes ma začalo bolieť trošku v podbrusku. Urobila som si ovulacny test keďže netuším kedy čo ako. Od potratu beriem niečo ako inofolic len tu v UK to ma iný názov no s zložením podobný, pijem alchemiku, a beriem vitamíny. Prikladam fotku testu a prosím vás o názor. Ďakujem

kikusha2212
29. apr 2020

@mishelin_0801 ahojky. Mrzi ma co sa stalo. Ja som tiez koncom marca potratila, ja som bola 10/11tt. Tiez som chcela vediet co a ako. Ovulacne testy mi potvrdili ovulaciu 17.4. takze o také dva dni mam termin ms, ak sa luteralna faza nezmenila. Bud sa takto neskoro blizi ovulacia alebo zeby tehu?

alzbeta162
29. apr 2020

@mishelin_0801 ja som tiez potratila teraz vo štvrtok v 6tt tiež všetko sa vycistilo samo a mne lekarka vravela ze mam cakat na prvu mrsku aj tak a az potom sa pokúšať takze asi pockaj este

mishelin_0801
autor
29. apr 2020

@kikusha2212 práveže neviem teraz, vždy som mala ovu v strede cyklu a vždy som mala bolesť na podbrusku a citlivé prsia, plus ovulacny hlien. Teraz nič celé 4 týždne. Je mi ľúto čo sa ti stalo. Mne je stále do plaču, bolo to naše vytúžené babo.

mishelin_0801
autor
29. apr 2020

@alzbeta162 ja mám viac ako 4 týždne odvtedy čo mi skončilo krvácanie a zatiaľ nič.

kikusha2212
29. apr 2020

@mishelin_0801 u mna to bude v piatok 6 tyzdnov od vtedy 😔 je to normálne, ja si tiez este obcas poplacem. Trosku to trva kym sa to v srdiečku zahoji. Dalsiu ms môžeš mat aj o 6 tyzdnov a viac. Treba len cakat. A teraz nemas ziadne priznaky ovu? Ze by fakt prichadzala

kikusha2212
29. apr 2020

5 to bude v piatok. Pomylila som sa 😳

sayonara15
29. apr 2020

ja som bola na kyrete 19.3. a 2.4. som mala potvrdenú ovuláciu, a 13.4. mi prišiel menzes, 3 tyzdne po cisteni. pýtala som sa svojej gynekologičky, vraj je to normálne. ja som mala MA v 8 tt.

kikulienkadd
29. apr 2020

Ahoj,toto nie je pozitívny ovulacny test. Ten musí mať testovaciu čiarku rovnako silnú alebo silnejšiu ako kontrolnú.

mishelin_0801
autor
29. apr 2020

@kikusha2212 neviem, vždy ma boleli prsia a bruško a teraz nič len trošku ma pobolieva bruško a prsia mám skôr napäté.

mishelin_0801
autor
29. apr 2020

@kikulienkadd keď som robila pár dni dozadu bol biely, tak neviem potom

kikulienkadd
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikulienkadd
29. apr 2020

Píšem len to,čo som sa dočítala v návode a mám aj svoje skúsenosti. Ovulacny test s dvomi ciarkami je bežný. Pozitívny je tak ako som písala predtým. Prikladam svoju foto pozitívneho ovulačného testu.

mishelin_0801
autor
29. apr 2020

@kikulienkadd aha, tak skúsim ešte spraviť, možno zosilnie

kikulienkadd
29. apr 2020

@mishelin_0801 skús. Verím,že sa ti splní túžba po dieťatku. Aj keď nie každý cyklus je ovulačný. Na to sú tie testy aby si dokázala nájsť najlepší čas pre otehotnenie.🍀

mishelin_0801
autor
29. apr 2020

@kikulienkadd ďakujem, aj keby mi mala prísť ovulacia zdá sa mi to dosť neskoro po 4 týždňoch od potratu. Alebo sa mi mohol posunúť cyklus aj kvôli tomu inofolicu?

kikulienkadd
29. apr 2020

@mishelin_0801 skôr si myslím,že telo sa dáva do poriadku a cyklus potrebuje čas. Inofolic by nemal spôsobovať výkyvy cyklu. Ale nie som lekár...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre