Ovulačný test na 30 deň cyklu

manamani1
2. jan 2012

Baby robila som si ovu test, lebo "niečo" mi nesedelo.A na moje prekvapenie vyšiel pozitívny. Potom hneď tehu, ten je však zatiaľ negatívny. Stalo sa Vám niečo také už? Moj posledny cyklus bol 34DC a preto mi to nesedi, ze tento mesiac by sa mi tak predlzil cyklus, ze LEN SAMOTNÁ ovulka bude na 30DC???

carie32
2. jan 2012

@manamani1 nemožeš ísť zajtra k dokimu? aby ťa pozrel...

manamani1
autor
2. jan 2012

@carie32 a čo mu poviem???

carie32
2. jan 2012

@manamani1 no povieš mu či by pomocou tej folikulometrie nemohol pozrieť že čo sa to deje? či myslíš že je to blbosť?

tea333
2. jan 2012

@manamani1 mne sa stalo velmi velmi podobne, tiez velmi neskoro ovu test, a znamenalo to tehu. je mozne, ze to ukazuje o cosi skor, nez tehu testy. skus citlivost 10 z ranneho mocu zajtra, pozajtra, mozno nieco uvidis. u mna boli pozit. ovu testy asi 5 dni pred testovanim tehu, tak neviem posudit ten casovy odstup

manamani1
autor
2. jan 2012

@carie32 tak nie, nie je to blbost....uvidim podla ranneho tehu testu,oki? 😉

carie32
2. jan 2012

@manamani1 moja budem na teba silno myslieť 😉 a hneď ráno si prosím foto! a jak sa poznám, ja by som ani nezaspala 😀 😀

manamani1
autor
2. jan 2012

@tea333 takze ked si mala pozitivny ovu test, tak tehu test este nebol pozitivny,alebo si ani netestovala, len o 5 dni?

manamani1
autor
2. jan 2012

@carie32 ani ja nebudem...normalne mi je zle, tak sa bojim!

carie32
2. jan 2012

@manamani1 neboj sa, veď nie je čoho sa báť... 😉 keď bude tehu test negatívny, tak budete zajtra snažilkovať a možno sa zadarí, musíme myslieť pozitívno! ja som mala ovulku tak ako som Ti už písala na 23 DC, a je mi úplne jedno že je to tak neskoro... úplný záchvat radosti som mala keď som videla výsledok toho testu 🙂
ale k tomu doktorovi by som zašla len tak zo zvedavosti 🙂 a nezabudni si ráno zmerať teplotu.

strihalka
2. jan 2012

@manamani1 moja jinak aj aj mela jeden cyklus pri delce cyklu na 27DC, a cyklus jsem mela 33-35---
vyherni byl az na 24DC....tak snazilkujte a jiste bude za chili aj tehu pozitivni
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/strihalka/al...
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/strihalka/al...

manamani1
autor
2. jan 2012

@carie32 hej zmeram teplotu a potom testnem, je to celé záhadné, zdvíha adrenalín, aspoň mne🙂

carie32
2. jan 2012

@manamani1 no nielen tebe, tomu ver 😉

strihalka
2. jan 2012

@manamani1 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/strihalka/al... takto vypadal ovu test pozitivni pri tehotenstvi na 10 11 DPO... takze takto prilis pozitivni ovu test podle me neznaci tehu, ale jen opozdenou ovu a treba dve vajka uvolnene...sak zajtra testni

skvele
2. jan 2012

ja som mala raz pozitivne ovu testy na 29 a 30 DC, z coho som bola tiez velmi prekvapena. Moj cyklus som mavala tak 35 - 40 dni. Otehotniet sa mi vtedy nepodarilo. Ale clovek nikdy nevie, ci ano, ci nie. To je moja skusenost.

manamani1
autor
2. jan 2012

@skvele tak u teba to bola ovulka?

skvele
2. jan 2012

@manamani1 podla ovulacnych testov bola, taka som bola natesena, ze som ju konecne nasla, ale aj tak vtedy nic z toho.

manamani1
autor
2. jan 2012

@skvele tak kedy si otehotnela? ani nevies?

skvele
2. jan 2012

@manamani1 toto sa mi stalo niekedy vo februari a v maji som otehotnela. Vtedy som uz od siestej rana vedela, ze mam ovulku. To bol 16 DC. Bolelo ma vtedy podbrusko. Predtym neviem, ci ma bolievalo brucho, ked sme sa nesnazili, tak som tomu nevenovala pozornost.

darinkazv
2. jan 2012

@manamani1 neteš sa radšej dopredu. ja viem, že každá, ktorá sa dlho snaží a veľmi chce, tak sa chytí každej slamky. ale fakt to môže znamenať aj to, že si mala dve ovulky, že sa ti dve vajká uvolnili za cyklus. ja som mala pozitívny tehu mamatest s citlivosťou 10mlU/ml 2 dni pred očakávanou mrchou a ovu testy čo mi ostali boli len slabunké. 😉 ak ti zajtra alebo pozajtra nevyjde pozitívny tehu test, tak skús skočiť k dokimu, že čo má znamenať ten pozitívny ovu test

manamani1
autor
3. jan 2012

V albume ich vidno lepsie!!!! Žeby ovu test ukazal tehu?

svetllana
6. mar 2012

@manamani1 Ahojte dievcence 😉 - specialne dama oznacena, ktoru citam uz dlhsie a vidi sa mi ako expert na tieto veci😉)) Prosim Vas pekne, potrebovala by som Vas nazor. Doteraz vzdy sa mi podarilo otehotniet bez ovu testov. Proste dorazili bolesti podbruska a prisluchajuci ovulacny hlien a bolo, "islo sa na vec". No ale tentokrat som si povedala len tak, ze si otestujem cyklus a budem vediet uplne presne, kedy bola ovulacia. Na moje velke prekvapenie, cca pred takmer tyzdnom dorazili zname bolesti a hlien (to este neni to prekvapenie 😀 ), ale prekvapenim bolo a je, ze testy mam stale totalne negativne! Keby som netestovala, bola by som v tom, ze ovu uz mozno aj prebehla. Takze otazka znie: Mohla prebehnut ovulacia aj napriek negativnemu ovu testu? Dakujem! 🙂

manamani1
autor
6. mar 2012

@svetllana Ano mohla prebehnut ovulacia,na testovanie ovulacie ovulacnym testom platia urcite pravidla a dost prisne. napr. sa testuje v ten isty den 2 hod. pre testovanim sa nepije, velmi dobrou kombinaciou k ovulacnym testom je i meranie bazalnej teploty!

svetllana
6. mar 2012

@manamani1 Ano. Toto vsetko som si nastudovala, tak som testovala vzdy o druhej popoludni..s pitim ja mam problem stale 🙂) Teplotu som nemerala, to som nechcela az tak moc sledovat, len som sa tu na koniku "namotala" na tie testy, tak reku si kupim a uvidim, kedy "to mam ja.." Hm, aj som videla - hrube hodiny! 😀

svetllana
25. dec 2012

@manamani1 Tu sme sa spoznali, ne Maris? 😀

manamani1
autor
25. dec 2012

@svetllana to fakt? Viem ze Ty si mi upravovala testy uz nefalosne ale na toto sa uz nepamatam🙂

svetllana
25. dec 2012

@manamani1 Ani ja :o)) Natrafila som na to uplnou nahodou 😉 To bolo no..hladali sme druhu ciarku na teste a teraz riesime pomaly porod 😵 😵

katustek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simka2020
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika1603
11. mar 2021

@katustek testovacia čiarka ta, ktorá cakas kym ti nabehne, musi byt rovnako silna ako kontrolná... Alebo este silnejsia ako kontrolná... Ak mas testovaciu slabsiu ako kontrolnu, tak je test negatívny

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre