Ovulačný test alebo hlien

anezka93
27. jan 2024

Pekný večer prajem. 🙂 Prišla som opäť po radu. Tentokrát som si istá pozitivitou testu, nakoľko ešte včera večer mi vyšiel test negatívny, avšak dnes ráno a aj večer už sú oba pozitívne (prikladám foto). V letáčiku ku testom bolo, že po prvom pozitívnom teste je styk najlepší najskôr o 24h a najneskôr do 48h. Avšak, dnes večer mám intenzívnu bolesť vo vaječníkoch a aj hlien už je štruktúrou a naťahovaním ako vaječný bielok. Som teda z toho zmetená, neorientujem sa v tom dostatočne, na internete čítam, že už dochádza k ovulácii, čo mi zase nesedí s testami. Kedy je teda najlepšie mať styk aby sme to neprepásli? Dnes alebo až zajtra(ako uvádza test)? Naposledy sme ho mali včera, snažíme sa avšak dopriať ''stormtrooprom'' ( :D) čas na regeneráciu. Ďakujem za akúkoľvek odpoveď. 🙂

adka3321
28. jan 2024

@anezka93 ovulacny hlien mozes mat aj niekolko dni po sebe ako vajecne bielko (pripadne len ako vodu, ze si myslis, ze ti cvrklo, vtedy je najplodnejsi).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre