Ovulačný test

16. feb 2022

Ahojte, viem že test ktorý pridám nie je pozitívny ale zajtra určite bude, mám to odsledované.
Moja otázka ale znie - ak bude zajtra pozitívny test (viem že ovulacia nastane v najbližších 12-48 hodín) myslíte, ak bude pohlavný styk piatok večer že by sme to mohli stihnúť?

autor
16. feb 2022
laucia
17. feb 2022

tak teoreticky áno, ak si spravíš test napr o 12 dnes...a bude pozitívny...tak je tam okno 12-24 hodín, čo môže byť o polnoci, ale kludne aj o 12 ďalší deň (teoreticky) a teda ak vajíčko prežíva 12-24 hodín potom tak to by bolo cca od dnešnej polnoci do piatkovej polnoci. Tak skúste čím skôr 🙂 držím palce...

autor
17. feb 2022

@laucia ďakujem, test som robila včera 17:00 približne. Dnes otestujem po príchode z práce, snáď to vydrží 😁

laucia
17. feb 2022

nooo tak to je este lepsie ak si ho robila neskor, vela stastia. Test bude pravdepodobne uz dnes negativny ale to tak je....ten vzostup je prudky a pokles tiez... ten hormon totiz sa zvysi pred ovulaciou nie pocas nej....vdaka nemu vlastne ten folikul potom uplne dozreje a praskne

autor
17. feb 2022

@laucia áno tomu rozumiem, včera tomu testu ale ešte chýbalo, pozitívny nebol. Tak ak dnes bude pozit (predpokladám) ovu nastane 12-48 h po pozitívnom teste, ak sa vajíčko uvoľní jeho životnosť je 12 h takže by sme to teoreticky stihli 🙏 ja sa chcem strašne vyhnúť IVF .. ale ak to nevyjde, nevadí ideme do toho

laucia
17. feb 2022

mas pravdu, drzim velmi palce aby to vyslo! daj potom vediet ako to dopadlo 🙂

autor
17. feb 2022

Jupiiiii stále mu čosi chýba 😍 verím, že to počká 😍

laucia
17. feb 2022

🙂 supeeeer...tak to bude akuraaat

autor
17. feb 2022

@laucia joooj ako sa teším, ešte skusim otestovať večer ale myslím že zajtra bude pozit 🥰
Posledný pokus počať prirodzene, panbozko daj aby nám to vyšlo 🙏

laucia
17. feb 2022

🙂 veeeeeeelmi drzim palce. Verím, že všetko bude tak ako má byť ! 🙏

autor
17. feb 2022

@laucia ďakujem, ak to nevyjde nevadí, ideme do IVF naplno ❤️ Snáď sa ale zázrakom zadarí .. a na naše konto k 1x potratu, 3 rokom snaženia, 2 neúspešne IUI pridá aj bezproblémové tehotenstvo 🙏

laucia
17. feb 2022

Veľmi Vám držím palce 🙏 Ja som po 1 potrate a dalsi cyklus sa uz tiez zacneme znova snazit po polroku tak verim ze to vyjde nam obom, dockame sa a vsetko dobre dopadne 🙂

autor
17. feb 2022

@laucia určite 🙂 je čas nato aby sa karta obrátila ❤️

laucia
17. feb 2022

dajte vediet, budem zvedava 🙂

autor
17. feb 2022

@laucia ozvem sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre