Ovulačný test

kristinamalarova
27. júl 2023

Dobry vecer omylom som si kupila ovulacny test mesto tehu as ked som ho urobila tal som to zistila no visla mi jedna ciarka silneksia druha menej menzes mam dostat zajtra od vcera sa spinim este som to tak nikdy nemala neviem aani ako funguju ovulacne testy nikdy som ich nepouzivala snazime sa o babatko uz 3 roky 4 mesciac beriem clostilbegit a duphaston nejake rady skusenosti ??

colsami
27. júl 2023

Rady? Zajtra chod do lekarne, kup tehotensky test, a budes vediet na com si.
A do buducna ak chces pouzivat ovulacne testy, nastuduj si o nich aspon ten navod, ako funguju. A mozno ku babatku spravnym pouzivanim napomozu.

kristinamalarova
autor
27. júl 2023

@colsami nemusite byt hnet takato mudra ja ovulacne testy nepouzivam a ani nechcem len som sa chcela opytat nechapem co talyto ludia robia na tejto stranke

kristinamalarova
autor
27. júl 2023

@kristinamalarova mozu tam byt dve ciarky aj jeden den pred ms ako to vlasnte je ?

barus26
27. júl 2023

@kristinamalarova áno na ovulacnom teste sú stále dve ciarky

dianka3
27. júl 2023

@kristinamalarova píšeš ze spiníš len? Alebo aj krvácaš, no na tvojom mieste by som si kúpila pre istotu test ,ale už ten správny ☺️ ono sú rovnaké a človek sa pomýlil, len tie ovulačné sú troska drahšie 🤔

andrejkap123
28. júl 2023

@dianka3 ovulacne su na kus lacnejsie…

colsami
28. júl 2023

@kristinamalarova tak neviem ake ine rady chces na Tvoje otazky, keby si si naozaj o tych ovulacnych nastudovala, niekam by Ta to posunulo, a vsetky otazky by si si zodpovedala aj sama, bez toho podrazdeneho tonu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre