Ovulačný test

7. júl 2023

Ahojte, je to moja prvá skúsenosť s ovulačnými testami, urobila som si prvý a takáto slabá čiarka. /viem že sa ma testovať viac dni po sebe, len som čakala na balík/.
Myslite že je pozitívny a mohlo by vyjst snaženie ? 🥹
V návode je totiž napísané, že slabá čiarka znamená negatívny, vyskúšam aj dnes smaozrejme.

gejb
7. júl 2023

V návode je totiž napísané, že slabá čiarka znamená negatívny =ty máš slabú ciarku = test je negatívny.

zuzanockamt
7. júl 2023

Áno, je negatívny, musia byť rovnako silné aspoň.

janai1
7. júl 2023

Však vidíš že nie je.

ar3m1s
7. júl 2023

Zatial je negativny. Ak budes mat ciarku aspon ako je na fotke ten uplne spodny vtedy ho mozes povazovat za pozitivny 🙂

autor
9. júl 2023

@ar3m1s ďakujem za normálnu odpoved 🤍 zmiatlo ma to, keďže po tomto negatívnom čo som fotila, som další deň už nemala ani náznak čiarky 🥹

ar3m1s
10. júl 2023

V tom pripade mozno uz ovulacia bola. Lebo ciarka bola celkom vyrazna. Mne sa este niekedy stava ze mam tie ovulacne testy skoro biele, potom jeden den nabehne silnejsia ciarka (taka aku si fotila) a na dalsi den su testy zas biele a o par dni uz je test pozitivny :D . Drzim ale palce nech sa vam to co najskor podari 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre