Ovulačný digitálny test Clearblue

labanka
22. mar 2012

caute kočeny, ake mate skusenosti s ovulacnym digitalnym testom Clearblue?
myslite ze sa na neho da spolahnut? v tomto teste ide vlastne o to, ze ak nastane ovulacia tak je tam takyto symbol 🙂
a ak nenastane tak je tam len prazdny kruzok --- O
poznate niektora takyto test?

carie32
22. mar 2012

jasné poznám, poznám.. je dobrý ale je veľmi drahý... je tam len 7 ks... ja mám nepravidelný cyklus, tak neviem kedy príde ovulka, musím testovať dosť dlho...
radšej som si kúpila iný ovu test, 20 v 1 a stál menej peňazí ako tento digitálny...

labanka
autor
22. mar 2012

@carie32 ja viem ja ho poznam len som chcela vediet, ci uz ti niekedy vysiel aj pozitivne 🙂 lebo mne uz vysiel 2 mesiac pozitivne, len ked som ho vytiahla z testovacej digitalnej palicky tak tam tie ciarky neboli velmi rovnako silne 😠

carie32
22. mar 2012

@labanka ja som ho nikdy nemala pozitívny... len ja za mesiac použijem aj 10-12 testov 🙂
ale tak hádam by len tak neukázal tú usmiatu tváričku 😉

natalia
22. mar 2012

@labanka mne ten test ešte nikdy neukazal usmiatu tvar čiže pozitivny,bol drahy test a rychlo sa minuli naplne a neviem kde ich mam kupit..nikde ich nemaju 😠

labanka
autor
23. mar 2012

@natalia tak asi v lekarni, len neviem ci sa daju kupit len samotne naplne, podla mna to musis kupit vcelku, preto je to take drahe 😎

viktorka555
31. júl 2012

ja som používala ovulačný prístroj - personu, ovulačné testovacie tyčinky dáš do moču a prístroj vyhodnotí, mám ju z Nemecka, už ju nepotrebujem, som na materskej.

katren
21. aug 2012

@labanka ahoj, pouzivala si tento test, ci nakoniec nie??? chcela by som ho po porode pouzivat, tak snorim infosky 😉 dakujem

labanka
autor
27. aug 2012

@katren ahoj, ano pouzivala a myslim ze je velmi efektivny a spolahlivy

caribou
17. sep 2012

@labanka to znamena, ze si tehotna? 🙂

labanka
autor
17. sep 2012

nie som este ☹

zuzula77
17. sep 2012

@carie32 prosim Ta, ten test 20 v 1, to bola aka znacka?

carie32
18. sep 2012

@zuzula77 hmm myslím že to bol women secret.. skús pozrieť na túto stránku: http://www.magister.sk/produkt/detail/produkty-...

micak
23. okt 2012

@labanka ahoj, ja ho mam a pouzivam uz 3.mesiac, doteraz vyhodnotil vzdy ok. Len predvcerom som si ho robila a neg, ked som vytiahla 2.ciarka bola polovicna z prvej. A vcera som robila dalsi test, uz bol 🙂 , ale ked som vztiahla, opat polovicne silna. mozemmu aj tak verit?

labanka
autor
23. okt 2012

@micak ked je tam smajlik tak VER

micak
23. okt 2012

@labanka tak veriiiiim 🙂 vdaka

mita9
23. okt 2012

@zuzula77 aj ja som mala tie women secret a som uz tehotna 🙂

pikolala
20. jan 2013

ahoj aj ja somzacala s clearblue,po par mesiacoch snazenia,ked som to nechavala na prirodu som sa rozhodla pre ovu testy...tak hadam sa zadariiii 😉

natasvachova
24. jan 2013

Prosím o radu , jak použít ten ovulacni test je to v angličtině, umím jen trochu . Koupila jsem si clearblue a nevím jak hi použít a kdy. Zkoušela jsem ale špatně, prosím napiš.te mi na můj gmail NVachova1@gmail.com děkuji moc. Předem děkuji

lulu0902
19. apr 2014

ahojte,neviete kde sa da tento test kupit najlacnejsie? 😎 lebo uz 3 mesiace lustim tie ovulacne testy klasicke "paličkové" a nikdy jednoznacne neviem,kedy je den D,lebo nikdy mi nedosiahla kontrolna ciarka uroven testovacej.takze uvazujem o tomto 🙂

tinapp
9. jan 2016

ahojte ,ja mam Personu najnovši model a je uplne super ,kupila som ho cez internet.http://www.lpp.sk/index.php?option=com...

lauritkatesty
9. jan 2016

@lulu0902 a si si ista ze ovulaciu mavaš?, ze mas hormony v poriadku, testovala si podla pravidiel ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre