Ovulačné testy - mám testovať ďalej?

monickaride
5. máj 2023

Ahojte, prosim o radu-zacala som s ovulacnymi testami.
3.5. Rano test negativny, vecer druha ciarka takmer rovnako silna ako kontrolna, ale podla mna jej este trosicku chybalo
4.5. Ciarka slabla
5.5. Test opat negativny
Myslite si, ze som len nevystihla vrchol LH a ovulacia prebehla, alebo mam testovat dalej?
Dakujem 😊

gejb
5. máj 2023

@monickaride nemáš foto toho skoro pozitívneho?

monickaride
autor
5. máj 2023

@gejb ten v strede.

monickaride
autor
5. máj 2023

@gejb boli robene v poradi ako su na fotke 😁

gejb
5. máj 2023

@monickaride nooooo možno si pred testom len viac pila a preto nebola uplne silna. Alebo druha moznost ze sa LH len mierne zvýšil ale ovu neprebehla...to zistíš v ďalšom cykle. No pri tej intenzite ako si ich robila by si mala zachytiť vrchol LH (ten trvá tuším 12 hodin)

sajmonka_1216
5. máj 2023

@monickaride príde mi že testy msju malo farbiva, ale ten stredný mi príde ako pozitívny.. škoda že si netestovala viackrát za deň, keď si videla, že silnie..
ja som tak robila 3x za deň, až o pol 11 večer bol úplne pozitívny a ráno o 9 už negatívny, čiže keby som večer neotestovala, nevedela by som

julkakratka
6. máj 2023

Ahojte, aj tu sa chcem spýtať, mám tri dni pred ms, pozitívny ovu test som mala 24.4. potom už ďalšie dni vôbec. Včera som si robila ovu test a bola čiarka slabšia...avšak ma prekvapilo, že tri dni pred ms tam vôbec je. Nikdy predtým sa mi to nestalo. Dnes poobede som si urobila teda znovu ovu test. Výsledok takýto. Máte skúsenosť?

gejb
6. máj 2023

@julkakratka tehotenský si neskúšala? 🙂

julkakratka
6. máj 2023

@gejb zatiaľ nie, chcem počkať ak mi bude meškať menzes.😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre