Ovulačné testy

toncsika
26. sep 2022

Ahojte baby 🙂 Prosím o pomoc... robila som prvý krát ovulačné testy, mrchu by som mala dostať o 5 dni a vyšli mi také výsledky... to znamená že teraz mám len ovuláciu?
Prvý som robila včera večer tam druhá čiarka je slabšia, a ostatné dneska jeden skoro ráno druhý pred chvíľou. Vie mi niekto vysvetliť tie výsledky? 🙈

veronika3110
26. sep 2022

no niektoré baby skúšajú ovulačné testy na potvrdenie tehotenstva.. a myslím, že niektorým to aj tak vyšlo, že mali pred termínom MS, ovuláciu si sledovali, takže vedeli, že ju už mali a teda vedeli aj kedy, ale skúsili ovulačný a bol pozitívny..
tak neviem.. skús si skôr kúpiť tehotenský 🙂

toncsika
autor
26. sep 2022

@veronika3110 včera som robila aj tehotenský test, bola tam taka veľmi slabučká druhá čiarka že sa to nedalo vidieť len na dennom svetle, na fotke už nie. No dneska si kúpim tehu testy a skúsim 😉

veronika3110
26. sep 2022

@toncsika no je možné, že bude silnieť, kedže aj ovulačné ti silnejú... je to zaujimavé, ale tak môže sa stať.. :D
skús a daj vedieť, sama som zvedavá :D

sense
26. sep 2022

Preco si si robila ovulacbe testy 5 dni pred ms? Ako dlhy mas cyklus?
Mozes mat aj ovulaciu posunutu

sense
26. sep 2022

@toncsika alebo pockaj 5 dni a sprav este raz tehu

toncsika
autor
26. sep 2022

@sense bola som zvedavá a keďže som tam mala čiarku tak som sa rozhodla urobiť aj dneska ;)

toncsika
autor
26. sep 2022

@veronika3110 urobím a dám potom vedieť 🙂

toncsika
autor
26. sep 2022

@veronika3110

@sense
Ja toto už fakt nechápem 😔 do obeda 2 rovnako silné čiarky, teraz večer druhá je slabá... je toto možné?

sense
26. sep 2022

@toncsika áno je to možné, záleží ako je triedený moč, plus na ovulacnom teste v závislosti od citlivosti máš 2 čiarky celý cyklus. Plus ovulacny testy sa nemajú. Robiť ani z prvého. Moču ani skoro. Ráno ale neskôr doobeda alebo poobede a navečer... Ono ja osobne by som par dni pred MS ne testovala, počkaj tych par dni a k ms nepríde práv tehu. Test

lalilla
27. sep 2022

Moze to byt tehu ale ja som napr raz maal pozit ovu testi 5 dni za sebou mala som cystu. Drzim palce

toncsika
autor
27. sep 2022

Ďakujem pekne za odpovede. Mám aj nejaké príznaky, pár dni je mi na zvracanie celý deň, a tak tiež cítim pár dni slabú bolesť v podbrušku, o únave ani nehovorím, často chodím na wc, a aj prsia mi narástli 🤔 no ale viem že to môže byť aj niečo vážne.... práve preto som aj volala doktorovi ale vedel mi dať termín až na ďalší týždeň :/ tehu test mam negatívny (pepino-dneska ráno som robila), pred večerom veľmi veľmi slabá čiarka bola na mamateste. A tie ovulačné testy 🤦‍♀️ fakt nechápem čo je somnou :/ počkám ešte pár dní a skúsim ďalší tehu test, čo keď náhodou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre