Ovulačné testy

lucka932021
31. máj 2021

Dobrý deň všetkým.
Mám otázku prvý krát v živote som si robila ovulačne testy, pred mesiacom som ale stratila pribalený leták a teraz neviem či mám ovulaciu alebo nie. Som 4 mesiace po pôrode ale doposiaľ som nemala menštruáciu. Po 6 nedleia som mala také že ako keby menštruácia pár dní tak to prestalo na 2či 3 dni a tak zase alebo kus krby vo výtoku. Trvalo to asi tak ešte cca 2či 3 týždne po 6nedeli. Takže teraz neviem či to som mala ako slabšiu menštruáciu a či teraz je to pozitívny test že ovulujem abo už som ovulovala. Pred masiacom som skúšala 2 tieto testy a ak si spomínam dobre mala som jeden pásik. Možno zniem jak úplná trubica ale ako aj pôrod aj tento test je úplne niečo nové pre mňa. Za všetky odpovede vám vopred ďakujem. Krásny deň všetkým ženám prajem

miskanathan
31. máj 2021

@lucka932021 foto mas?

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barus26
31. máj 2021

@raja95 no meranie bazalnej teploty je pri 4 mesačnom babatku dost problém. Teda záleží od toho ako spinka. Lebo ak je hore niekoľkokrát za noc tak je to zbytočne

lucka932021
autor
31. máj 2021

@barus26 ahoj, spinká keďže ho kojím iba zriedka vyrastal na umelom mlieku keďže moje bolo nie dosť pre neho a teraz už aj dokrmujem prvé papanička. Spinká vždy až pokiaľ ho nezobudim že mu dám fľašku inak spinká kľudne

lucka932021
autor
31. máj 2021
barus26
31. máj 2021

@lucka932021 tak potom sa ti naozaj oplatí merať si BT ako ti vyššie radia 😊 testik je este negatívny

lucka932021
autor
31. máj 2021

@barus26 ďakujem pekne, ale to jak sa meria nejaká bazalna teplota nemám ani šajnu🙉🙈😇budem si to musieť naštudovať, pretože tieto veci som nikdy nerobila😊

barus26
31. máj 2021

@lucka932021 nastuduj. Vyzerá to komplikovane ale v skutočnosti nie je. Každé ráno v ten istý čas si musíš odmerať teplotu dole v pošve, ešte kým vstanes z postele takze teplomer mat na dosah. Stiahni si napr. appku fertility tam si len každé ráno odmeranu teplotu zaznacis a bude sa ti robiť graf, v ktorom sa ti aj potom vyznačí podľa teplot kedy bola ovulacia. Horšie je, že to nie je ako ovu testy, ktoré ti úkazu že ovu bude za pár hodin. No keď budeš nejaký čas merať a spoznas svoje teplotu tak budeš vedieť aj to že ovulacia sa blíži..

lucka932021
autor
2. jún 2021

@barus26 ďakujem veľmi pekne za vysvetlenie ❤️

petruska3331
14. jún 2021

Ahojte baby som tu nová, od decembra sa snažíme o bábätko môj HP aj štítna žľaza všetko je Okey priateľ má normozoospermiogram všetko ok berie selén ja kyselinu listovú stalo sa mi že v apríli mi meškal MS následne na 45 deň som dostala skrz vyvolavacku MS potom klasika na 30ty deň presne som dostala MS štandardne som mávala cykly 30dnove. Robím ovu testy už druhý cyklus avšak MS mešká dnes je to 45 deň a ovuvtesty mi vyšli prvý krát takto aj som mala bolesti. Môže byť ovu aj keď mi cyklus vynechal? A ak to správne chápem ovu príde od posledného testu? ľúbili sme sa aj deň pred 24 DC a aj v deň Ďakujem vám za veľmi pekne za vecné odpovede 🤗

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre