Ovulácia - v ktorý deň je najväčšia šanca?

natalia_r
24. okt 2018

Ahojte dievcence pisem opat o radu/nazor....S manzelom sa snazime o babo, ale tento mesiac sme mali casovo velmi narocny....Snazili sme sa iba v jeden jediny den a v ten den som mala zrejme presne ovulaciu lebo na teste boli dve velmi silne ciarky...JE tam nadej tento mesiac? Citala som totizto, ze zena je najplodnejsia par dni pred ovulkou, kym sa spermie dostanu k vajicku atd, ze priamo v den ovulacie je uz sanca nizsia, kedze vajicko rychlo zanika....DAKUJEM

monane
24. okt 2018

šanca je zakaždým ale presne ti to nepovie nikto 🙂 treba len čakať, moc sa na to neupínaj. uvidíš či príde ms. držím palce 🙂

dassena
24. okt 2018

@natalia_r zapamataj si, ze ked to clovek neriesi a nesustredi sa az tak na to, tak vtedy sa to stane najcastejsie. takze hlavne klud, neprezivaj to tak a len si to uzivajte 🙂 drzim palce 🙂

hennyinnsbruck
24. okt 2018

Ovulacia nastava tusim do 24 hodin od posledneho pozitivneho testu. Mohlo stacit a nemuselo zalezi ake ma Spermie. Uvidis ci ms pride 😊

nika_m
24. okt 2018

My sme takto v maji kvoli praci a inym veciam spali spolu raz...podla menstruacneho kalendarika som mala byt asi 3-4 dni po ovulacii a teraz som 26tt 🙂 neviem ako sa nam podarilo trafit sa takto akurat ale stretlo sa to co sa malo 😂 cize nezufaj, nikdy nevies ci sa to aj takto na jeden sup nepodari 🙂

amelia000
25. okt 2018

@natalia_r plno som citala ze ked mas dve silne ciarky tak do 24h az 48 nastane ovulka...ja som si zistovala zatial len prvy mesiac ale nikdy mi nevyslo zeby som mala rovnako silne ciarky len tak 50% farby tej druhej takze ja ani neviem ci mam ovulku :D

mishka0508
9. nov 2018

@natalia_r uz si niečo zistila. Ja mám od včera večera pozitivny test, ale stihli sme jedine rano. Manžel robi do noci a zajtra to nedáme, keďže maly je doma. Ináč sme išli naplno kazdy den doobeda. Tak neviem, či je šanca.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre