Ovulacia dvakrát za mesiac

8. jan 2024

Obraciam sa na vás s problemom ohľadne menštruačneho cyklusu. Ide o to ze ho mam pravidelný, ze mam ms a par dní po nej nastáva ovulácia,tu poznám podľa bolestí a výtoku.. každý mesiac rovnako. Aj tento cyklus po ukončení menštruácie som mala následne ovuláciu s vytokmi a bolesťami. Mame.s muzom nechránený sex,aj počas plodných dni ale vždy sa urobí mimo. Nebolo tomu aj teraz inak...po ukončení ovu sa nam stala ale nehoda ale povedali sme si ze ved som nemala plodné dni tak hádam nič nehrozí. Tabletku po som neuzila. A teraz k problému. Dva alebo tri dni po tomto sa mi objavili znovu akoby ovulácne alebo pred menštruácne bolesti a hnedy až krvavý slabý výtok. Uz to mam4den... Dnes aj silnejšie pichanie vo vaječníkoch a výtok minimálny ,ale hnedý. Do ms mam veľmi ďaleko. Co sa mohlo stať? Môže byt ovulácia dva krát za cyklus?

katarinka89
8. jan 2024

Aj tehotenstvo to môže byť.urob si test

vanilkovazmrzka
8. jan 2024

Nemozes mat 2x ovulaciu. Podla mna si tehotna.

autor
8. jan 2024

Ale nikdy sa nam nehoda nestala,len teraz pred 4 dňami. Nebolo by skoro mať takéto bolesti a výtok? Dnes je opäť hnedokrkvavy a je mi zle a bolia ma vaječníky. Úplne ako pred príchodom ms ( ten mam dostať za 10dni)

mirkaferko
8. jan 2024

Môže to byť aj ovulácia, je to síce ojedinele, ale môže. Sestra mala gyn problémy, chodila tam ja na klavír a v jednom cykle jej gynekologička potvrdila druhú ovu.

autor
8. jan 2024

@mirkaferko mne to tak príde,aj ked hnedé Výtoky počas ovu nemám nikdy,iba klasické priesvitné... V decembri som bola na konkrtole u gynekológa a mala som všetko v poriadku, žiadne cysty ani nič. A teraz toto 😭 bolesti sa mi tiahnu do krížov a stehien,take tahave... Začínam sa strašne báť a neviem ani čoho

vanilkovazmrzka
8. jan 2024

Dobre tak si mysli, ze mas 2x ovulaciu. Aj ked to nie je mozne.

https://www.instagram.com/p/CP8eeXdrGgf/?igsh=a...

autor
8. jan 2024

@vanilkovazmrzka ja som sa len opytala.. nehovorím ze si to myslím. Len nechápem co sa deje.. koncom decembra som mala všetko ok a dnes mam takéto problémy akoby mi prichádzala menštruácia o 10dni skor

pkgirl30
8. jan 2024

Doktor?

autor
8. jan 2024

@pkgirl30 20teho som tam bola

pkgirl30
8. jan 2024

no ale bolesti máš teraz, tak zase treba ísť

vanilkovazmrzka
8. jan 2024

Opytala si sa, a najpravdepodobnejsia odpoved je, ze si tehotna. Mat nechraneny sex pocas ovulacie je pekna odvaha. Ale ked to robis, tak musis znasat vysoke riziko tehotenstva.

Mozes byt aj chora, mozes mat ovulaciu neskor s tym, ze v case, kedy si si myslela, ze ovulujes, si skutocne neovulovala, len sa telo pokusalo a pre nieco sa nepodarilo. Ale to tu vsetci len hadame a nedostanes spravnu odpoved. Pockaj par dni, sprav si test, objednaj sa k dr.

autor
8. jan 2024

@vanilkovazmrzka to sa dá? Ze telo sa pokúša a nepodarí sa? To by bolo najpravdepodobnejšie. Nechce sa mi veriť žeby sa po x rokoch podarilo otehotnieť takýmto štýlom. Ano nehoda sa stala ale to bolo 4dni dozadu a to by príznaky teraz neboli isto. Test si ale urobím,mozno aj dnes,nech som si istá

vanilkovazmrzka
8. jan 2024

Dala som ti tam link, precitaj si to. A odporucam prejst si vsetky prispevky, vela sa naucis. Aj ked toto vsetko nas mali naucit na zakladnej skole… Potom pls o 2t napis, aky si mala vysledok tehotenskeho testu 🙂

autor
8. jan 2024

@vanilkovazmrzka nemam Instagram, nedá sa to kuk na fb? Robila som si testy dnes, negatívny.uvidim co bude ďalej

vanilkovazmrzka
8. jan 2024

Zvyklo tie linky otvarat aj bez appky, cez prehliadac… skoda ak to uz nejde :(

Mozno mas nejaky zapal, tak ved teraz je pracovny den, zavolaj svojmu gyn a popytaj sa

sofia1979
8. jan 2024

A nemáš nejaký zápal?

autor
8. jan 2024

@vanilkovazmrzka
@sofia1979

Neviem,mna by zaujímalo či by sa toto dialo aj keby nemáme ten styk s nehodou... Lebo po ňom mi začali tieto veci.dovtedy bolo vsetko ok.

Rozmýšľam ci nehra úlohu aj psychika, keďže nehoda sa nam nikdy nestala a nejak v podvedomí je strach z tehotenstva a mozno si namyslam príznaky. Len to hnedé spinenie je zvláštne. Nic ine mi neostáva ,len čakať do ms. Možno som prechladla,vonku sa ochladilo... Všeličo mi napada. K dr nechcem ísť ,tie bolesti su take ako pred ms...nic život ohrozujúce. Bola som tam nedávno. Uvidím co bude ďalej a ak to bude pretrvávať určite ho navštívim potom

sofia1979
8. jan 2024

No skús ešte za pár dní test a ak nič gynda aj keď môžeš ovulacne spinit napr

pet888
8. jan 2024

Dvakrat za mesiac moze byt,ale to s kratkym odostupom(vtedy vznikaju dvojvajecne dvojicky),nie 4 dni.Takze ovulacia bola len jedna z tychto moznosti,ked sa vam to zdalo.

autor
8. jan 2024

@pet888 dakujem za info, uz som si istá ze to ovulácia nebude, večer sa mi zas pustil ružovy jemný výtok a zda sa mi ( možno si domýšľam) ze mam napäté a citlivé prsia) mam strach čo sa deje.. este nedávno som mala cystu ale na poslednej kontrole pred par týždňami uz tam nebola a bolo všetko ok. Tak uvidím... Uvidíte este budem testovať o pár dní.. ostáva len čakať na príchod ms

autor
9. jan 2024

Stále spinim, hnedú krv 😔 z coho to môže byť?😔

sofia1979
9. jan 2024

Možno zblbnuté hormóny isto choď pre istotu na gyndu

lindus_esterka
3. mar 2024

@autorka uz vies co bolo vo veci?

misollee
25. júl 2024

Zistila si čo to bolo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre