Ovulácia a tehotenstvo

27. feb 2020

Ahojte zienky, idem k vam po radu pre sestru. Snazia sa o babatko. Ma cyklus 33/34 dnovy a robila si ovulacne testy od 15DC a test jej ukazal // ciarky na 29DC a 30DC. Dnes ma 34DC a v praci jej kolegyna povedala, kedze mala ovulaciu, tak neskoro bude mat posunutu ms, ale ze to moze byt aj tehotenstvo. A ze mohla mat ovulaciu pred testovanim 15 DC a nevie o tom. Mate niektora skusenosti? MS mala poslednu 25.1. Ja jej poradit neviem, nikde sme take veci obe neriesili (prve deti sa nam podarili na sup). Aj sme googlili, ale radi by sme poculi radsej osobne nazory. Dakujem za odpovede

veronikaszabova
27. feb 2020

Podla testov mala ovulaciu 30dc

veronikaszabova
27. feb 2020

Ak krizky znamenaju sex 🙂 tak drzim palce 👍

autor
27. feb 2020

@veronikaszabova ano znamenaju 🙂

veronikaszabova
27. feb 2020

Tak sa snad zadarilo ❤

minka432
28. feb 2020

Ahoj 🙂 nechcem ta sklamat. Ale mne povedala moja gyn. Ze ovukacne testy su zbytocne vyhodene peniaze.
Mne poradila jedna znama..ze si mam vypocit -7dni pred cyklom
.a + 7 dni po cykle. A medzi tym sa stale snazit 🙂

minka432
28. feb 2020

Ale verim, ze to vide 💗

miluska_sk
28. feb 2020

Ahoj. Ja som si na zaciatku tiez zistovala ovulaciu podla pasikov ale nedarilo sa nam a teraz som presla na meranie teploty. A podla teploty mam ovulaciu skor ako ked ju ukazuju pasiky. Mala som den po ovulacii a pasik mi ukazal iba slabe dve ciarky. Silne ciarky boli asi 3 dni po ovulacii. Drzim jej prsty, ale skor odporucam merat si teplotu.

pavlus3008
28. feb 2020

Ja sa riadim podla vaginalneho hlienu, je to prirodzeny ukazovatel nasho tela na vyvoj naseho celeho cyklusu. Pokial by vasa sestra nepocala, moze sa kludne na mna obratit. Ja si takto viem oddialit pocatie, na kolko uz viac deti nechcem, a pocas neplidnych dni mozem byt s manzelom bez toho aby sme mali prerusovany pohlavny styk. Treba spoznat svoje telo.

autor
29. feb 2020

@minka432
@miluska_sk
@pavlus3008
@veronikaszabova Dakujem diecata za odpovede ❤

minka432
29. feb 2020

Niet zaco. Nech sa hlavne zadari 👼 A inak mne vyslo ked som si davala onlinne vypocet plodnych dni. A podla toho som sa ja hlavne drzala 🙂 Najdete ich vela na nete. A nech si spravi priemer toho..a vyskusa. Verim ze to vide 👶

veronika1234512345
1. mar 2020

Ovulacne testy len ukazujú prítomnosť LH hormónu v tele co znamená, blížiacu sa ovuláciu.
Ci vajíčko aj praskne nám ovulacny test nepovie. Na to je dobre merať si bazalnu teplotu.
Ale ak ma 33-34 dňové cykly je veľmi ľahko sa orientovať v jej tele a co kedy sa deje 🙂
Kľudne nech si robí ovulacne testy aj skôr ako 15dc.
Ja som mala 28-32 dňové cykly a ovuláciu som mala aj na 12dc. Tesne po menzese.
Drzim palce 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre