Ovu test

katus2412
20. aug 2021

Ahojte toto je môj ovu test 11DC, Môj cyklus má 28-29dni, 6dni mam MS. Ovuláciu mi aplikácia ukazuje 25.8. Dnes je 20.8. Je takýto slabý test normálny? Robím ich prvý mesiac, ale.je možné že pri pravidelnom cykle môžem mať ovu úplne inokedy?

katus2412
autor
20. aug 2021

Lepšia fotka

reasonka
20. aug 2021

@katus2412 je to úplne normálne ,bude postupne tmavnut

sapetka
20. aug 2021

Ovulacia zvykne byt na 15den. Ale sleduj si to

babovka2321
20. aug 2021

@katus2412 pravdepodobne mas ovulaciu v inom case, najlepsie je robit testy cely mesiac... ja mam pocas celeho cyklu vyraznejsiu ciarku ako na tvojej foto, nikdy nemam biely test.

A nemusis kvoli fotke chytat test za ocikanu cast🙈ovsem ak si ho namocila spravne.

katus2412
autor
20. aug 2021

@babovka2321 😂 tak to som si fakt nevšimla keďže som to už niekoľko krát utrela 😂

anne_mary2
20. aug 2021

@katus2412 ahoj, za mna slabe ciarka / ky moze byt malo farbiva v teste. Niektore proste take su… Mala som testy kde ciarky bolo az bordove, jasne, krasne biele pozadie, alebo take kde som si musela domysliet = onicom…
moze byt aj to no.
Ale ano, ak ani nemas sajnu kedy co - testovat kazdy den 🤷🏼‍♀️

nevenka
20. aug 2021

@anne_mary2 toto vyzera na Pepino a ten ma dost farbiva a nikdy mi ziadny tak dobre neukazal ako ten Pepino. Ale mne teda na 19-22 DC 😅

katus2412
autor
20. aug 2021

@nevenka a aký dlhý máš cyklus?

nevenka
20. aug 2021

@katus2412 no dlhsi...ked mam pozitivny test 20 DC, tak ovu pride podla bazalnej teploty tak 21-22 DC a potom este 14-15 dni lutealna faza, takze okolo 34-36 dni. Tento syklus to bude asi 38 😒.
11 DC je este skoro, ked mas 29 dni, mozes to mat aj neskor. A zase, ta ovu moze byt individualna u kazdej. Nemerias bazalnu teplotu? Podla nej bybsi sa mohla zorientovat tiez dost presne. Len teda, ze prebehla ovu, zistis az spatne...

katus2412
autor
20. aug 2021

@nevenka nemeriam tam som sa ešte nedostala to mi príde už moc 😀 ale určite takýmto štýlom začnem aj to riešiť. Moc sa na to sústredím😕

dejna_
21. aug 2021

@katus2412 ja som mala jeden deň slabý čiarku a ďalší deň úplne silnú takže ak máš dnes slabšiu nič sa nedeje.. každopádne som pred testovaním dve hodiny nepila a necikala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre