Ovplyvní posunutá ovulácia aj posunutie menštruácie?

7geby7
25. sep 2019

Ahojte, chcela by som sa spýtať menštruáciu som mala od 31.8-8.9 (9 dní) mavam nepravidelnú. Ovulaciu som mala 19.9. Keď sa mi posunula ovulácia posunie sa mi aj menstruacia?? Tu by som mala dostať 29.9. Kedy si urobiť tehotenský test?? Snažíme sa o babetko. Ďakujem za rady.

veronikaszabova
25. sep 2019

@7geby7 jasne, ze ano.
Lutealna faza byva u zeny rovnaka. Cize aj menzes sa ti posunie. Ak by lutealna faza bola skratena a vajicko sa oplodnilo - nemalo cas by sa uhniezdit.

natalindaaaaa
25. sep 2019

Ano ako sa píše vyššie, posunie sa ti aj MS. Test si skús spraviť cca 12DPO - ale najlepšie je robiť až v deň meškania MS. Držim palce 🍀

simba00
25. sep 2019

Ahoj @7geby7 ved to je to, že nepravidelná.. Ja som teraz čerstvo po prefukoch a tiež sa snažíme a tiež na 19.den cyklu som mala robene prefuky a Dr. vravel, že bol dominantný folikul, mesiac predtým na 16 deň. Tak teraz to nechávam na prírodu a vysadila som duphaston a clostilbegyt a čakám ci príde 4.10 ms alebo nie. Dúfam, že už nie🙄🤫

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre