Ovitrelle testy 7 dní po pichnutí

20. júl 2021

Ahojte. Tie ktore ste testovali par dni po pichnuti ovitrelu/ pregnylu. Ukazte fotky testov + den po pichnuti.... ja som dnes 7 den po pichnuti.

ab727
20. júl 2021

Pochybujem,že sa niekto takto testoval a ešte si to fotil keď vedia,že je to zbytočné...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. júl 2021

Tak isto nie som prva.... a prvykrat mi vyprchal dost rychlo z tela..... a urcite som ho nemala 14 dni v tele. Ani 10. Kedze som sa testovala

ab727
20. júl 2021

Zbytočne vyhodené peniaze na testy...niektoré ženy ho môžu mať v tele aj 14 dní,ja som mala testovať najskôr na 15ty deň...ale veď testuj kľudne len neviem načo je to dobré

sweat
20. júl 2021

Aj také šialené sa nájdu, co testujú len preto, aby zistili, či im injekcia hcg už z tela vyprchala 😁 tu je moja séria, úplne vrchný je 6 deň po pichnuti brevactidu(=pregnyl a pod.), ale ja som ešte dopichavala ďalšiu injekciu tesne pred transferom

autor
21. júl 2021

@sweat jeej super, gratulujem, ze sa podarilo 😊😊.... krasne ciarka tmavla.
Len ja som po IUI, takze trosku iny pripad 🙂

frida1990
22. júl 2021

@bambulienka25 ja som ovitrelle nemala v tele už po 4 dňoch, zo zvedavosti som otestovala

lalilla
22. júl 2021

Testy nemam, ale prva ovitrellka 13 dni, druha 7dni, tretia 11 dni. Teraz mam zajtra piaty den, dopichovala soˇ, testovat budem az dalsi tyzden.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre