Ovitrelle a ovulácia

naitsirk
24. jún 2024

Ahojte dievčata.Prosim Vas viete mi poradit.V sobotu o 13:45 som si pichla Ovitrelle.Do kolko hodin by mala prebehnut ovulacia?Lebo uz je to skoro 48hodin a ja mam pocit ze stale nic.Ovulaciu som vzdy citila.Teraz nic.Ovitrelle mam 1.x.Ide o to ze ani Dr mi nevie povedat ci prebehla a prist na sobo vajecnikov mozem az zajtra.Ale problem je ten ze do 24hod od uvolnenia vajicka by sme mali mat sex.Mali sme aj v sobotu vecer to je cca 10hod po pichnuti ovitrele a aj vcera vecer co je cca 32hod po ovitrelle.Ale ja si myslim ze ovu este nebola a moj muz dnes vecer odchadza prec.

butterflyeffect
24. jún 2024

@naitsirk mne bolo povedane ze 36 hodin stale

butterflyeffect
24. jún 2024

Este toto som nasla-je to v pribalovom legaku pisane. Doktorka by ti vedela povedat ci prebehla ovulacia ale len podla sona, ci uz je skolabovany folikul…

bambulka711
24. jún 2024

@naitsirk styk by ste mali mať do 24 hodín od pichnutia ovitrelle a potom ešte ďalší deň. 24 hodín po uvoľnení vajíčka už s najväčšou pravdepodobnosťou vajíčko "nežije".

naitsirk
autor
24. jún 2024

@bambulka711 ano tak sme aj mali.1.x od pichnutia asi 10hodin a 2.x od pichnutia asi 32hodin.
Takto zjednodusene.Pichla som si ovitralle sobotu 13:45.
1.sex sobota 22:30
2.sex nedela 23:30
3.sex pondelok 23:00
Takze od pichnutia Ovitralle ubehlo do posledneho styku 57hodin.
A viem ze pisu 36 ale necitila som nic tak ako bezne citim pri ovulacii.Tak som si nie ista ci ovu prebehla

bambulka711
25. jún 2024

@naitsirk najjednoduchšie je vybehnúť ku gynekológovi, aby ti spravil ultrazvuk, ale určite prebehla, ak bol zrelý folikul.

naitsirk
autor
25. jún 2024

@bambulka711 ved som bola vcera a povedala mi ze ovu prebehla ale sono mi nerobila.Ale ja som si ista ze neprebehla vobec lebo vzdy to citim.Mam ist zajtra rano na sono a aj krv.

bambulka711
25. jún 2024

@naitsirk ja si myslím, že prebehla. Jednoducho si necítila. Niekedy sa to stáva. Hlavne sa daj do kľudu 🙂

naitsirk
autor
26. jún 2024

@bambulka711 neprebehla.Rano som bola pri Dr a podla sona nemam ani folikul uz a ani stopa po nom nieje.V piatok mal myslim 17-18mm.Brala mi krv a mam cakat na vysledky.Ale videla som na jej tvári ze je zhrozena,prekvapena(akoby sama nechapala co sa stalo).Vsetky som mala do teraz v poriadku,kazde vysetrenie,kazde sobo,kazdy odber

bambulka711
26. jún 2024

@naitsirk prepáč, ale ak tam bol folikul 18 mm a dnes nevidela žlté teliesko ani cystu, tak neviem, čo si mám o lekárke myslieť. Folikul sa len tak nevyparí. Môj lekár po ovulácii vidí žlté teliesko - mohla ho prehliadnuť, keďže to je vlastne prasknutý "vyfučaný" folikul. Ako keby si praskla balónik. Ak nevidí žlté teliesko, tak musí vidieť cystu. Už 8 mesiacov chodím na folikulometriu, s lekárom vedieme debaty na túto tému.

naitsirk
autor
27. jún 2024

@bambulka711 ano ja viem ze to tak funguje.No neviem je to cele zvlastne.Rozhodla som sa ze to najblizsie dva tyzdne necham tak a uvidim ci pride menstruacia alebo nie.Alebo co sa za tie dva tyzdne zmeni.Nieje to prijemne takto cakat a nevediet nic ale asi zatial najlepsie riesienie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre