Otehotnenie po umelom prerušení tehotenstva

natalyy15
31. máj 2017

Ahojte baby máte prosím vás niektorá skúsenosť s otehotnením po UPT ???už ubehli 3 mesiace a s partnerom sa znova začíname pokusat ...

gabriellka
31. máj 2017

Co je upt? U mna upt=umele prerusenie tehotenstva. Nepredpokladam ze si bola na potrate a po 3 mesiacoch pracujes na babatku 😕

natalyy15
autor
31. máj 2017

Zo zdravotných dôvodov som bola na umelom prerušení v 23.týždni babo malo vrodenú vadu no chceli by sme sa opäť posnažiť výsledky máme v poriadku

roxy80
31. máj 2017

@natalyy15 ja som porodila v 22tt a museli ma docistit kyretou lebo ostal tam kusok placenty. Nam povedali ze znova sa snazit mozeme az o 5-6mesiacov, mala som to aj v prepustacej sprave. Nam povedali ze tym ze to bolo uz vyssie stadium tehotenstva tak treba pockat cca polroka aby sa organizmus a maternica spamätala.

natalyy15
autor
31. máj 2017

@roxy80 aha no myslela som si aj keď nám zasa vraveli že 3-4 mesiace a budete zasa tehotná ale už to nie je také ľahké lebo už tam sú predsa len obavy

tinka78887
15. feb 2021

@natalyy15 chcem sa opýtať za koľko mesiacov sa vám podarilo??? Ja mám presne taký istý príbeh ako vy...

natalyy15
autor
15. feb 2021

@tinka78887 v prvom rade je mi to ľúto viem čo prežívate veľmi držím palce držte sa ...po 2,5 mesiaci som znova otehotnela brala som duhpaston a kyselinu listovú a priateľ zinok a vitamín e

tinka78887
17. feb 2021

@natalyy15 ďakujem veľmi pekne...ano je to ťažké obdobie aj keď stále verím že bude ešte bábätko len sú tam aj obavy aby sa to všetko nezopakovalo...no nasadia manželovi vitamin e a ja tu kyselinu dúfam to príde už aj samo bez návštev centier...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre