Otehotnenie po biochemickom

11. jún 2024

Ahojte, prešla som si biochemickym tehotenstvom, po dvoch mesiacoch snaženia. Momentálne som dostala prvý menzes od buochemickeho. (Takzvane menzes keď mi klesalo hcg a teraz ďalší cyklus mam)
Darilo sa vám po buochemickom otehotniet?
Lekár tvrdil že som v poriadku zo spodu ale ak sa to znova podarí tak mam hneď prísť a necakat do nejakého 8tt.
Myslím si že už po dvoch mesiacoch snaženia môžem byť rada že sa to tak rýchlo chytilo, ale zároveň som sklamaná že to odišlo. Čo som čítala tak buochemicke tehotenstvo je dosť bežné...

taktotedanie
11. jún 2024

Je to velmi bezne

lienka9898
12. jún 2024

Ano a otehotnela som hned dalsi cyklus a na kontrolu som isla hned ako vysli 2 ciarky a dr. Mi dal rpogesteron na udrzanie

janadj
12. jún 2024

Tiež som otehotnela hneď na 2.cyklus po biochemickom - ja som bola na kontrole a lekárka skontrolovala ale nedala mi nic keďže ako píšeš biochemické je bezne a u mňa neboli preukázané žiadne problémy (už som mala jedno tehu za sebou). Držím palce ❤️

ar3m1s
13. jún 2024

To tvrdili aj mne ze som OK ... A uz mam za sebou tri biochemicke. Nemusi to tak byt u kazdeho ale uz sa s tym trapime dva roky a za ten cas nam stale na nic neprisli.

autor
13. jún 2024

@ar3m1s to mi je ľúto, to sklamanie každý mesiac... držím palce ✊️

ar3m1s
13. jún 2024

Dakujem aj tebe 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre