Otehotneli ste po vysadení antikoncepcie?

minka432
19. mar 2022

Caute 😊
Prosim Vas ..je tu vela zien..
A mam taku otazku..resp by som bola rada keby mi na nu odpobedali zenusky..co sa im to takto podarilo
Ked ste zobrali posledne tabletky z antiky (myslim aj tie placebo) dostali ste menstruaciu ako zvycajne..
Skusali ste si vypocitat ja neviem..na 13ty den ?
A otehotneli ste?
Ci moooooc ste nepozerali na plodne dni po antike?

Ak by niekomu sa to takto podarilo poprosim koment 😊
Kedze citala som ze najlepsie je to skusat hned po vysadeni😊

Dakujem pekne ak sa niejto najde a zo skusenosti mi odpovie ❤

veronikaszabova
19. mar 2022

@minka432 uzivam roky rokuce HAK.. prve tehotenstvo hned prvy mesiac po vysadeni, druhe po roku.

obcanka123
19. mar 2022

@minka432 ono je to veľmi individuálne 😊 ja osobne som užívala antikoncepciu, vysadila som ju, no ten cyklus bol zvláštny. Mala som menzes každé tri týždne prvé tri mesiace. Samozrejme sme sa pokúšali ale zatiaľ neúspešne 😉 takze ja od vysadenia (september 2021) zatiaľ tehu nie som 😉 ale netreba to tak brat že ak sa to niekomu podarilo /nepodarilo že to tak bude aj v tvojom prípade 😊 každá sme iná,každé telo inak reaguje 😊 každopádne držím palce,nech sa to podarí hneď 😊😊😊😊

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diamond007
19. mar 2022

@minka432 ja som vysadila, ale chcela som polroka si prečistiť telo pred tehotenstvom, tri mesiace ešte ficalo všetko ako predtym a štvrtý mesiac sa mi to začalo kaziť nejako, menzes extrém boľavý ale dvojdňový, ale v ten mesiac som aj otehotnela. Ale skôr ako na 13den, nerátala som to ale spätne mi to vychádzalo na 10-11den.

julka29
19. mar 2022

@minka432 ja som vysadila a hneď zostala tehotná, že som nestihla ani dostať prvú menštruáciu 🙂 nasledovala som kedy mám ovuláciu ani nič podobné

rsfredinka87
19. mar 2022

@veronikaszabova ja tak isto hned po vysadeni

zuzana9393
19. mar 2022

Ja som uzivala a vysadila som ju kvoli operacii. V ten mesiac nam 1x praskol kondom a maly uz ma 6 rokov 😄

alexandra2468
19. mar 2022

@minka432
Prvy krat som otehotnela po prvom menzese po vysadeni antikoncepcie.
Druhy krat som otehotnela hned v mesiaci, kedy som vysadila, takze prvy menzes ani nebol.

nika_val
19. mar 2022

Ja som vysadila, ms som dostala presne na 28den a snažila som si odsledovať plodne dni cca v polke cyklu sme mali nechranený pohlavny styk a nič..
A takto to trvalo rok a pol (no mínus 3mesiace)

minka432
autor
22. mar 2022

Dakujem velmi pekne 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre