Otehotneli ste deň pred menzesom?

25. dec 2022

Ahojte s priateľom sa už dlhšie snažíme o bábätko ale nedarí sa máte teda niekto skúsenosť že ste otehotneli aj jeden deň pred menzesom? Ďakujem.

ajko2011
25. dec 2022

Ja som otehotnela posledný deň ms.

terry658
25. dec 2022

Prvé dieťa 5 dní pred MS. Druhé 1 mesiac meškania MS. Možné je všetko.

zuzanaete
25. dec 2022

Da sa otehotniet 1 den len pred predpokladanym menzesom. Treba si odsledovat ovulaciu.

kornelies
25. dec 2022

Neexisuje. Je to zdlhave na vysvetlovanie. Skusim jednoduche prirovnanie: Mozes vystupit na Rysy v lodickach???

syslik81
25. dec 2022

@kornelies samozrejme ze mozes.. sice zaujimavy vystup ale nie nemozny ...

petrao2
25. dec 2022

Ja som otehotnela posledny den ms
Snazili sme sa 2 roky

kornelies
25. dec 2022

@syslik81 Uz si tam bola? Inac by si to nenapisala.

syslik81
25. dec 2022

@kornelies a uz si skusala otehotniet den pred ms? Inas by si to nenapisala

autor
26. dec 2022

@zuzanaete takže je možné že môžem otehotnieť aj pred MS hej ?

zuzanaete
27. dec 2022

Realne den pred MS nie je mozne zostat tehotna, lebo ked by aj vtedy prebehla ovulacia, tak 1 dnova lutealna faza nestaci, aby sa vajicko udrzalo. Ak niekto povie, ze otehotnel den pred MS, tak jedine pred tou predpokladanou. Ze si neodsledoval ovulaciu a ta prisla neskor, ako predpokladal. Ak by zena v takomto pripade neotehotnela, tak cca o 14 dni dostane menzes a hovorila by, ze jej meskal menzes. Realne by vsak nemeskal, len cyklus by bol dlhsi z dovodu neskorsej ovulacie.

vero96
2. jan 2023

otehotnieť môžeš počas ovulácie.

zuzanka.zuzu
2. jan 2023

@zuzanaete povedz môjmu synovi, že nie je reálny 😉

vero96
2. jan 2023

@zuzanka.zuzu nikto nepovedal, že nie je reálny ale z medicínskeho hladiska nie je možné otehotnieť mimo ovulácie- mimo toho, že sa zrelé vajičko uvolni z folikulu. Spermia nemá ako oplodniť vajíčko bez toho aby bolo pripravené. Ty si kľudne mohla mať posunutú ovuláciu, čo môže potvrdiť LEKAR a vyšetrenie, spermie prežiju za vhodných podmienok 7 dní v tele ženy, to je všetko čo ovplyvnuje otehotnenie ale opäť opakujem bez zrelého vajíčka to nie je možné a ono dozrieva iba počas ovulácie 😉

kornelies
3. jan 2023

@syslik81 Preboha...ved to povedz gynekologovi a bude na teba pozerat ci si skoncila tri ludove.

syslik81
4. jan 2023

@kornelies ja nemusim -to skor ty si opras biologiu ... otehotneniet sa d aj pocasmenstrucaie nielen pred ci po ...https://sk.clearblue.com/mozete-otehotniet-poca...

kornelies
5. jan 2023

@syslik81 Zena otehotnie v den ovulacie, napr. v piatok, v sobotu menstruuje. Kde le lutealna faza?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre