Ostali ste tehotné vďaka Inofolicu?

julka82
19. apr 2013

Ahojte žienky,
téma s inofolicom sa tu už nachádza. Ale keď som chcela zistiť či má prášok nejakú úspešnosť, musela som si prečítať 70 strán diskusií 😒 . Zakladám túto tému pre snažilky, ktoté stále veria a rady čítajú pozitívne správy 🙂. Budem rada, ak sem budú prispievať žienky kt. si myslia, že ostali tehotné vďaka inofolicu, prípadne po koľkých mesiacoch užívania prišla radostná správa. Ďakujeeem a tešíím sa na príspevky 🙂

lia123na
22. apr 2013

Ahojte, mometalne som tehotna, zacinam 9 tyzden 🙂 o dietatko sme sa snazili cca rok.

Mam zacinajuce PCO a navyse cystu na vajecniku. Skusala som snad vsetko od indukcie ovulacie, ovulacne testy, lieky na podporu, sledovanie cyklu, bola som u 3 lekarov... teraz zaciatkom roka som bola u gynekologa na preventivke a bavili sme sa co dalej so mnou. Dohodli sme sa ze tomu dame este 3 mesiace a potom urobi laparoskopiu a ked nevyjde pojdem na umele oplodnenie.

Ostala som smutna ale dal mi nadej, hovori: viete co teraz je na trhu od januara novy liek Inofolic (brat 2x denne), skuste ho brat plus k nemu Indol 3C (to je tiez vitamin pomaha na cysty a nezrovnalosti vo vajecnikoch a cykle). A nechal ma odist. Zacala som brat inofolic v strede cyklu. takze ovulaciu som ani necakala, s manzelom sme sa ani nesnazili. ved na co, mam lieky, mesiac kym zacnu ucinkovat, nebudeme to prehanat a plodili sme len naozaj sem tam. (ine mesiace to bol doslova maraton, nahanacka aby sme nahodou nieco nepresvihli) 😀

Bezne som mala mat ovulaciu na 18 den kedze mam dlhsi 31 dnovy cyklus. V ten mesiac mala prist ovulacia z vajecnika kde mam cystu - vtedy byva cyklus anovulacny, kvoli cyste asi vajicko nedokaze opustit vajecnik. Po tychto liekoch vajecnik prekvapil a odovuloval, sice neskoro ale predsa. Verte ci nie ovulaciu som mala posunutu tusim az 20-26 DC... Neviem preco ale osud to asi dobre zariadil, ze sme sa zrovna vtedy snazili. 1x v tom tyzdni a predsa sa to nejako trafilo. Dodnes tomu neverim ako sa to podarilo 😲

Prisiel cas menzesu, cca tyzden po moznom oplodneni (ja som to ale nevedela lebo som myslela ze som ovulaciu nemala) som cakala ci pride menzes, ten neprisiel tak som si urobila pre istotu test a kukam ako puk a tam ciarka, ziadny duch len pod urcitym uhlom viditelny - jasne zretelna ale ruzova farba bola taka jemna. Samozrejme manzel neveril, ja som neverila... testy som robila kazdy den a ciarka silnela, cca 7dni po termine MS som mala ciarky rovnako silne. Ale ja ako spravny pesimista uz po tom co som tento rok prezila som neverila. Hovorim si, pockam co gynekolog. Objednala som sa, ale mala som smolu bol 2 tyzdne PN 😠 potom mal plno ludi tak ma odkladal stale. Ale hovorim si nic ma az tak neboli, aj tak tu vela dievcat pisalo ze az neskor je viac vidiet, netreba sa ponahlat.

Minuly pondelok som bola u lekara. Pozera na mna, ze zase meska menzes? ja ze ano. On na to, to urcite ta cysta zas robi sarapatu. Zacal hned strategie vymyslat ze je to zleeee a pod. Ja som mu skocila do reci a hovorim ze ale vysiel mi tehotensky test. Tento gynekolog je nas rodinny znamy takze jeho reakcie su aj tomu primerane 😀 Pozre na mna aze no sup teda rychlo na kozu a hned to zacal ospevat ake by to bolo super. Mrkne na monitor a ze JE TO TAM 😎

Videla som uz aj male babetko, srdiecko sa trepotalo 🙂 nadherny to pocit!!!

Toto tehotenstvo je vytuzene ale poviem vam uz 3 tyzdne v kuse zvraciam a mam trosku problemy s jedlom a vodou. Ale dufam ze to trosicku uz povoli a budem si to uzivat 😉
Na toto mi gynekolog povedal len jedno: Neberte to v zlom ale ze vam je takto zle je len pozitivum, mna to velmi tesi 😲 , aspon nemusime hormonami urdzovat tehu, lebo zevraj pri PCO sa nemusi tolko tvorit progesterom a pod.

Rozpisala som sa ale baby verte ze som si prezila dobre dni aj velmi zle ale verte ze to raz vyjde! Inofolic a Indol 3C len odporucam! Ja som bola po 3 týzdnoch uzivania tehotna.

lia123na
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka82
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11miuska11
22. apr 2013

Ahojte kocky 🙂
tak ja som vysadila HAK koncom septembra a moc vazne sme nejak tehu neriesili, lebo som sa od HAK chcela "ocistit"...ale zacala som mat problemy s cyklom. Prva MS prisla na 45DC po vyvolavacke, druhy 41DC pila som odvary na MS, treti som si povedala, ze necham prirodzene plynut, ale to uz sme aj babo velmi chceli a ja som sa zacala bat, ze co ja s takymito cyklami a lekar povedal, ze vacsinou su dlhe cykly anovulacne :-/ treti cyklus trval neuveritelnych 60 dni!! Poslednych 30 dni cyklu som si merala BT a ovulacia predsalen bola, ale az na 45 DC, co lekar povedal, ze je cele zle a strasne neskoro.

Tak sme sa dohodli, ze si budem ten stvrty cyklus merat BT a ked sa mi bude zdat, ze bola ovulacia, tak mam prist na sono. Prisla som 13DC na sono, po jemnom vzostupe BT a nic. Ale sliznica pekne vysoka 12mm..povedala som si, ze aspon nieco mam v poriadku, ked uz tie vajecniky nic. Potom som prisla zase, ked sa mi zdalo, ze BT trosku stupla. Bolo to 19 DC a lekar povedal, ze ziaden dominantny folikul. Nic. Zacal mi rozpravat o clostyle, ale to ja som odmietla hned. Tak mi odporucil inofolic a ze ho mam brat 2krat denne, lebo podla sona moje vajecniky vyzeraju, ako keby tam bolo PCO. Tak som si povedala, ze fajn, skusim...Sice ma zo zaciatku trosku odradzala cena, ale povedala som si, ze pre babo urobim vsetko 🙂 Tak som poctivo pila a po cca 18-tich dnoch (presne 37DC) mi BT skocila do nebies 😀 😀 6DPO som letela cela stastna na sono, lebo BT sa mi krasne drzala hore, ze nech mi lekar potvrdi OVU. Aj mi bolo jedno, ze sme moc nesnazilkovali, lebo ved naco, ked mam vraj anovulacny cyklus 😵 😵 Lenze lekar mi 6DPO oznamil, ze ovulacia nebola a to, ze mam zvysenu BT uz 6ty den nic neznamena, ze to je nizko...tak som cela nestastna isla domov a cakala, kedy mi moj blby anovulacny cyklus skonci 😔

Az preslo asi 16dni od ovulacie, a to uz mi tu kocky na fore BT grafy zacali rozpravat o tom, ze som urcite tehotna a podobne..co ja som si nechcela pripustit, lebo ved na sone NEBOLA ovulacia. A my sme mali sex 7 dni pred zvysenim BT a 1 den po zvyseni BT vnoci 🙂 cize uplne proti pravidlam 😀 😀 😀 Tak som si povedala, ze sa 17DPO otestujem...a testik krasny ruzovy!! Testovala som kazdy druhy den, asi tyzden a ciarka silnela a silnela...az bola silnejsia ako kontrolna 😵 😵 😵

A tak som so 6 testami a malou dusickou isla k lekarovi. Ten mi povedal, ze testy su pozitivne, ze mi vezme krv a ci chcem aj sono. Ja som sono odmietla, lebo som sa bala sklamania a povedala som si, ze ked vyjde krv negativna, radsej si v klude doma sama poplacem, ako tam pred nim, ked mi na sone oznami, ze nic 🙂

Krv vysla pozitivna a HCG viac ako 10.000 , lekar mi gratuloval a povedal, ze babo je silne, ze mam prist o tyzden na sono 🙂 takze idem teraz vo stvrtok na sono 🙂

Inofolicu som velmi verila a mam doma este 4 baliky nenacate kupene, co som planovala uzivat ho aspon 3 mesiace vkuse 🙂 nakoniec stacilo necelych 20 dni 🙂 🙂 🙂 Ovulaciu som mala skor oproti minulemu mesiacu o 8 dni, a uz to som povazovala za obrovsky uspech 🙂 To ze otehotniem, bol neuveritelny bonus 🙂 🙂 Mame zazracne dieta, ktore vzniklo "bez ovulacie" a takmer bez sexu 😅 😅 😅

Vsetkym snazilkam vrelo inofolic odporucam, nam pomohol a som mu velmi vdacna 🙂 grafy a testy mam vo fotoalbume, takze kukuk tam 🙂

Sorry za dlhy text, ale tie, co ma tu poznaju, tak vedia, ze ja rada vela pisem 😀 😀 😀 Drzte sa 🙂

lia123na
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lia123na
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lia123na
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lia123na
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matulka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11miuska11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11miuska11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matulka87
22. apr 2013

@11miuska11 práve to, že som už mala obdobie kedy som tehu nechcela byť a potom mi lekár odporučil inofolic..a keď som zistila aké má skvelé vysledky, tak odvtedy doma nič iné nepočuvam len- Zlatko a si si istá, že sa cítiš dobre, necítiš sa tehotne 😀 no a potom nečakaj na niečo, čo už takmer 5 rokov nevie prísť :-/

11miuska11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matulka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melindacicusik
22. apr 2013

Ja som brala inofolic 1,5 mesiaca predtým jul2012 potrat po 7 mes 😔 snažení ,7 mesiacov pauza a po užívaní inofolicu tehotenstvo a správa bola najprv dvojičky ale 1 bábo sa nevyvíjalo takže bude 1 mimi takže ja inofolicu verím toto je moja pozitívna skusenosť
🙂

11miuska11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamartinka
22. apr 2013
matulka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennynka
22. apr 2013

@mamartinka vieme o tej teme lenze ked na nu pozries tak ma uz 71 stranok a ked tu pride niekto novy kto chce zistit kolko bab otehotnelo vdaka Inofolicu tak asi tazko sa mu bude chciet citat 71 stran,ja som citala "len" 39 a mala som dost.a to iste pise aj zakladatelka v prvom prispevku tejto temy preco zalozila tuto,staci si to precitat 😉

11miuska11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka82
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11miuska11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lia123na
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11miuska11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
11miuska11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ennynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abusa
23. apr 2013

ahojte my sme sa snazili o babatko rok a pon zmene gynekologa ktory mi predpisal inofolicn sa nam po mesiaci a pol podarilo otehotniet momentalne sme v 16 TYZDEN

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre