Operácie brucha a tehotenstvo

patuska00
5. okt 2023

Ahojte zeny chcem sa spytat ci mozem ja donosiť dieťa lebo mam taku myšlienku ze az davno som mala operacie brucha na slepak to asi uz 4 roky potom som mala pruh a potom mi vybrali žlnčik mala som kamene aj pruh a potom vaječnik zrasty som mala mamj aj jazvu
a ked som nafuknuta tak strasne citim bolest az keby sami obluk objavi ale dam si probiotika a bolesť prejde chcela by som ist na ivf ale aj bojim sa mam take myšlienky ze ja nedonosim brucho ako keby mi niekto naznačuje vopred take citim nieco.

colsami
5. okt 2023

Velmi dlha veta.
Toto su otazky na doktora. Urcite to komunikuj s nim a podla moznosti osobne.

anjelicek26
5. okt 2023

Mne operovali slepak a teraz v marci mi opakovane vyberali zrasty v brusnej dutine... nie endometriozu, ale zas zrasty... vyse hodiny to davali prec... co sa tyka jazvy neporadim, slepak som mala este ako dieta, ta jazva je zahojena, laparka nejake jazvy nerobi, len po tej druhej uz mam pupok strasne skaredy. Mam diastazu, takze stvrte tehu som nosila od ortopeda pas na mieru na brusko a budem aj teraz, ked maly zacne rast viacej... porozpravaj sa s ortopedom, chirurgom, uvidite...

martinkatinka
5. okt 2023

Mala som dve brusne operacie pred tehotenstvom. Dieta som donosila.

patuska00
autor
5. okt 2023

Ano urcite sa porozpravame o tom ale ja mam tiez dost velka jazva a ako som pisala ze ta bolest ten oblucik niekedy na brucho neviem sa rozhodnut ze ako lebo raz som bola na inseminaciu a vtedy som bola aj tehotna a musela som ist na operaciu ako som pisala na slepak dieta vôbec nemame uz dlho sa snažime pomali uz 10 rokov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre