Oddialenie menzesu a možné tehotenstvo

martinka1604
22. jan 2017

Dobry den, som tu nova, chcem sa spytat s priatelom sa snazime o dietatko od zajtra mam plodne dni, no vo zaciatkom februara ideme na dovolenku a mam dostat menzes a chcela by som si dat tabletky na oddialenie, keby nahodou otehotniem terat ma to nejaky vplyv na dietatko? Dakujem za vsetky odpovede

bosoriak
22. jan 2017

@martinka1604 v pribalovom letaku je hned druha kontraindikacia tehotenstvo. Takze by som ich na tvojom mieste neuzivala.

martinka1604
autor
22. jan 2017

@bosoriak dakujem pekne za radu, ja si tiez myslim ze asi radsej ked tak pretrpim dovolenku s menzesom a bez tych tabletiek , no a ked nedostanem tym lepsie 🙂

mattkapd
22. jan 2017

@martinka1604 ja som tiez išla na dovolenku akurát som mala dostať MS.. No kedze sme sa snažili o babo tak som si len v lekárni kúpila tampony do vody.. MS vtedy meskala a prišla až posledny den dovolenky.. Takže som aj bola rada že som do seba nedavala zbytocnu chemiu

martinka1604
autor
22. jan 2017

@mattkapd no napr. minuly mesiac mi meskala tyzden a to mavam skoro pravidelny cyklus, takze uvidime co mi to spravi na dovolenke mohla by bud zase meskat alebo by nemusela prist vobec 🙂 lebo tampony moc nemusim :-/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre