Norethisteron a možné uhniezďovanie

marcelka147
13. mar 2021

Prosím vás, styk sme mali v nedeľu 14.3 aj začiatok plodneho hlienu a ovulaciu som pravdepodobne mala o dva dni. (TEST POZITIV.) A v stredu. Mi Dr predpísala tento liek, koli funkčnej cyste na vaječníku ta sa ale už pomalí zmenšuje.. Myslíte že keď to vezmem a nemusí sa to uhniezdit? Užívam aj INDONAL a Femibion. To ze sa nesmie počas tehu som zistila až potom.. Dakujem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcelka147
autor
13. mar 2021

@bambulienka25🤣 pomýlila som sa 7.3 som myslela😁😁

barbori1234
13. mar 2021

@marcelka147 ahoj ..prosim to môžeš otehotnieť aj pred ovu ? Tak ako píšeš že si mala plodné dni až o dva dni ..to sa dá?? Lebo fakt mi nevychádza nijak priateľ je často v zahraničí keď mám ovu

marcelka147
autor
14. mar 2021

@barbori1234 no ak máš styk pred ovu aj 4 dní tak tie spermie si tam na vajíčko počkajú.. Ale otehotnieť sa dá len keď je ovu. Plodné dní nás aj skôr ako ovu. Dúfam že som to dobre napísala 😁

barbori1234
14. mar 2021

@marcelka147 no vôbec som tomu nepochopila lebo za prvé si napísala že môžem otehotnieť aj 4dni pred ovu že si spermie počká na vajíčko ? a za druhé len cez plodné dni😀

marcelka147
autor
14. mar 2021

@barbori1234 tak myslela som ze neotehotnies presne v ten moment 4 dní pred ovu, ale až v deň ovu že si tam počkajú na vajíčko ktoré praskne v deň ovu. Plodné dní sú aj tie 4 dní.. Keď si mala styk v pondelok a ovu až v stredu.. DPO ratas od štvrtka. Ale nie od pondelka kedy si mala styk.. Prepáč zle som sa asi vyjadrila😁

barbori1234
14. mar 2021

@marcelka147 no už chápem vďaka...a keď som mala ovu podľa apky 25 a styk až po týždni tak už tam není žiadna šanca

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre