Nevoľnosti a napínanie počas ovulácie

pavja
29. júl 2017

Ahojte 🙂 čítala som že veľa z vás ma počas ovulácie bolesti vaječníkov. To mávam aj ja . Ale je normálne ked počas ovulacie mam nevoľnosti a napina ma vracanie ? 🙂

dm2
29. júl 2017

@pavja stalo sa mi uz aj to 🙂 a mozno mas len nejaky virus

pavja
autor
29. júl 2017

@dm2 deje sa mi to prvý krát , celu noc velke bolesti , rano nevoľnost , a všetko čo zjem mam chut vyzvracat :'( ale ďakujem 🙂

unctadorg
29. júl 2017

@pavja pms syndrom

pavja
autor
29. júl 2017

@unctadorg v čase ovulacie ?

unctadorg
29. júl 2017

@pavja ja to tak mavam najma pocit na zvracanie

pavja
autor
29. júl 2017

@unctadorg jaj tak apson sa uz tak nemusím strachovat.. ďakujem ;)

soni_cka
4. aug 2017

Ahojte, niektoré sa rozumiete týmto veciam viac ako ja, tak skúsim 🙂 Snažíme sa viac ako rok, a tento mesiac som brala prvý krát clostillbegyt 5-9 DC 2x1. Prekvapilo ma, že už 10 DC som mala obrovské bolesti na ľavom vaječníku, a ovulačný test bol pozitívny (aspoň na nejakom teste boli 2 čiarky 😀 ) a aj pri snažení ma to dosť bolelo. Dnes som 17 DC a dosť ma bolí podbruško, taký pocit akokeby som mala v ňom svalovicu a sem tam ma niečo zabolí. Ovulácia asi druhý krát nemôže byť že? Možno blbá otázka, to len kvôli tomu clostillu sa tak pýtam. Beriem ešte aj Duphaston 2x1 od 14DC. Ešte dodám, asi 2 dni mám taký mliečny výtok.

15tibetan3
18. aug 2017

Dobry vecer, prepacte ze Vas otravujem, ale mozno mi budete vediet poradit. Prosim Vas,slabo hnedy vytok mi zacal 15.8. a bol len chvilu, potom sa to zmenilo na priesvitny tahavy hlien,ktoreho bolo dost 16.8. aj 17.8., dnes 18.8. este stale je ale uz o dost menej. Myslite, ze prebehla ovulacia? Posledna menstruacia mi zacala 3.8. a moj cyklus väcsinou byva 26 dnovy. DAKUJEM!!!

lejla13
23. aug 2017

Ahojte baby. Ja som doteraz ani nevedela že mám plodné. Zrazu mi pred pár mesiacmi začali veľmi silné bolesti a pichanie vo vaječníkoch. už som s tým bola niekoľko krát na pohotovosti. Striela mi to do krížov, mám z toho bolavý celý spodok aj brucho. prsia mi idú odpadnúť od bolesti. Keď som prvý krát popisovala lekarovi tieto bolesti, bol si istý že som tehotná. Samozrejme som nebola.. a prišla mu tá bolesť divná, že to asi bude jednorázové. Ale nebolo.. a mňa ide poraziť od bolesti, od krčov aké mávam. Muž mi vraví že to sú stony akoby som rodila... Často krát to mám celý cyklus, nie len počas plodného obdobie, čo je dosť vyčerpávajúce -menzes bolesti - cely čas krče bolesti bez menzesu - zase menzes a bolesti.
Stretli ste sa až z takýmito bolesťami pri plodných? Alebo to môže byť aj niečo iné.
Ďakujem za každý názor 🙂

lucinocka
23. aug 2017

@lejla13 podla mna to neni normalne...nemas nahodou nejaku cystu alebo nieco?

lejla13
23. aug 2017

@lucinocka Vždy keď som bola u ženského, vravel že som zdravá. To isté na pohotovosti, aj keď si ma v nemocnici nechali, prezreli ma od vrchu po spodok a pustlili ma domov s bolesťami, že nič tam nemám. Ešte si so mňa srandičky robili že keď neviem zvladnuť par pichnutí pri ovulacii, ako zvladnem pôrod.. 😢 Mne ani rodine sa to celý čas nezdá, už som znova objednaná k ženskému,ale bojím sa že ma znova pošle domov s tým,že som zdravá ( ale bolesť bude..)

lucinocka
23. aug 2017

@lejla13 keby si mala take ovulacie stale, alebo by ti zacali po porode, tak by som povedala ze je to normalne...ja mam tiez bolestive ovu od porodu, predtym som nemala...ale ked ti zacnu z nicoho nic, nechapem jak im to moze byt normalne, ocividne sa nieco zmenilo v organizme...nedaj sa odbit

lejla13
23. aug 2017

@lucinocka No šak nezdá sa mi to. Ešte mi dali doktori odpoveď že prečo sa mi to deje, že vraj mi telo naznačuje že je už schopné a mal by sme mať babo. Že je pripravené.. ale tak neviem.. lebo ozaj som to nemávala.To z ničoho nič začalo..
Nedám sa odbiť, budem to riešiť stále.. hlavne chceme mať bábo a ak by som mala problémy, musím to vyriešiť skôr než otehotniem

lucinocka
23. aug 2017

@lejla13 chapem, sak komu by sa aj chcelo snazit pri takych bolestiach :-/

lejla13
23. aug 2017

@lucinocka šak totok.. to si človek ani neužíva ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre