Nevoľnosť počas ovulácie

askim000
20. júl 2019

Baby snazime sa posledne 2 tyzdne o babo, prvykrat po 3 mesiacoch od missed abort. Dnes mi je extremne tazko,blbo, nevolno ma zvracanie, nafuknute brucho, bolest v podbrusku. Akurat dnes mam obdobie ovulacie. Stretli ste sa stym niektora?

lucka12399
20. júl 2019

@askim000 niekto ma take stavy aj cez ovulaciu.. ja som mala vzdy bolesti a celkovo mi nebolo dobre cez ovulaciu.. ale bohvie .. mozno sa vam zadarilo.. vsak skus test ak ti bude meskat.. vela stastia 🙂

nika3136
20. júl 2019

@askim000
No pockaj.
Snažíte sa dva týždne a dnes máš obdobie ovulácie?
Vieš to teda určite?
Lebo ak áno, tak logicky, nemohla si otehotnieť skôr, môžeš otehotnieť až teraz a toto sú jej príznaky (nie sú nejaké netypické)

askim000
autor
20. júl 2019

@nika3136 tak nikde nieje napisane, se sa mimo ovulacie neda otehotniet. Islo mu hlavne o tie stavy, kotor sa u mna pri ovulaciu beprejavovali

lucka12399
20. júl 2019

@askim000 no mimo ovulaciu sa neda otehotniet... ale ovulaciu si mohla mat nejako posunutú...

katka708
20. júl 2019

Ja mam od pôrodu každú ovulaciu ako za trest. Keby som chcela teraz cez ňu otehotnieť tak jedine nadopovana tabletkami. Nafúknuté brucho, bolesť v podbrušku, silné vystrelujuce kŕče a pocit ze mi zo spodu vypadnú vnútornosti. Takže kľudne môžeš mať aj ty podobne bolesti a je to tou ovulaciou

nika3136
20. júl 2019

@askim000
Presne ako ti už bolo napísané, ak nemáš ovuláciu, nemôžeš otehotnieť. Preto sa pýtam či si si istá, že ju máš práve teraz? Ak áno, tak si vtedy otehotnieť určite nemohla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre