Nevoľnosť a jedna čiarka na teste

kuk1111
31. aug 2017

Ahojte baby,rada by som iba zistila,či má niekto rovnaké pocity alebo mal 🙂 ide o to,že máme krásnu 2 ročnú dcéru a povedali sme si,že by si zaslúžila súrodenca. Dcérku sme si v bruchu priniesli z dovolenky,vôbec nebola plánovaná a bola to skôr "nehoda" ale zato veľmi krásna. Pozor si nedávame asi 2 mesiace,no zatiaľ nič,čo je úplne ok,nechávame to dosť na osud,ale čo mi je divné...po prvom mesiaci sa mi tak zvláštne posunuli krámy,tri dni mi meškali a trvali možno 3 dni čo u mňa tak 6 normálne. Tento mesiac mi je stále na vracanie,dokonca som sa pár dní dozadu v noci zobudila a regulérne som sa vyvracala...teraz ma zas prehnalo...je to normálne? Ale test mi ukázal 1 čiarku a pre istotu som si spravila dva rôzne...keď nie som,to nevadí,ale tomu nerozumiem čo sa mi to deje...chystám sa gynde,lebo aj tak musím ísť na prehliadku,len sa tam pri malej nejak neviem dopracovať 🙂 ďakujem za komenty

lucinocka
31. aug 2017

@kuk1111 zeby viroza ?;)

kuk1111
autor
31. aug 2017

@lucinocka tak jasne že má aj to napadlo,ale nie je mi proste nič..a to že ma raz preženie,to si nemyslím že by mala byť viróza...no neviem,asi to nič není len nechápem.skor som myslela,či to niekto nemal podopne a potom z toho bola nejaká čo ja viem cysta alebo iný problém...

bozzie
31. aug 2017

Moze to byt stres. Moc si prajes, aby sa vam zadarlo, az to niekde tako vyplavalo na povrch. Bolo by fajn, ak by si si zasla k lekarovi, vysetril ta a ak, tak ti da nieco na podporu otehtnenia😉

kuk1111
autor
31. aug 2017

@bozzie je to možné... Po menzese plánujem gyndu,tak uvidíme...sorac že tu otravujem s takouto divnou témou 😉 pekný deň....

xxxxxnnnnn
3. sep 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre