Neustále myšlienky o tehotenstve

aniee_aniee
20. okt 2021

Kedy najneskôr vám test ukázal správny výsledok , ja som zúfala :( menštruacia nikde už 4ty týždeň a neviem čo robiť testy som robila už asi 3-4 všetky negatívne , ale stále ako čitam tak mám v hlave, že sa nemôžem spoľahnuť na tie testy 😭snažim sa na to nemyslieť ale stále to mam v hlave čo ak som tehotna 😖😣(nechcem byť)

thereisabear
20. okt 2021

Choď ku gyn, tehotná nebudeš

aniee_aniee
autor
20. okt 2021

@thereisabear rada by som , len teraz sa mi nedá :/

martina1201
20. okt 2021

@aniee_aniee ak ti mešká menštruácia už mesiac tak na testoch by si mala už koľajnice také že by ti oči vypálili. V tvojom prípade je to buď cysta, alebo psychicky strach z tehotenstva ti spôsobil že nemáš menštruáciu....

mariska1989
20. okt 2021

Niekedy sa stane že jeden mesiac vynechá .môj prípad .povedané som mala 72 dňový cyklus a potom prišla ms ako keby nič

miadi
21. okt 2021

Mozno ti len vynechala ovulacia tak nemas ms nabuduce pride. Mne sa to raz stalo. Preco. Sa tak bojis teho nechranis sa? Je viac pravdepodobne ze teho nie si.

julie19
21. okt 2021

Keby si bola tehotná tak po 4 tyzdnoch meškania tam máš take čiary akoby si ich tam fixou nakreslila... takze osobne si myslím že tehotná nie si, ale určite by bolo fajn riesit toto meskanie u gynekologa hned ako sa ti bude dat lebo moze to byt iny vážný problém, držím palce 🤞

misulienkamisa
21. okt 2021

Tiež si myslím, že keby si bola tehotná, už by si mala tehotenský test pozitívny ako nič. Ešte počkaj, možno si len z toho v takom strese, že sa ti proste posunul cyklus.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre