Nepracujúce vaječníky a injekcia na otehotnenie

erikalukanova
8. jún 2020

Ahojte, chcem sa spýtať doktor mi povedal že mi nepracujú vaječníky a nemôžem otehotnieť lebo nemám ovulaciu a ma mi pichnúť injekciu a po nej mám otehotnieť máte s tým skúsenosť? Lebo nám sa nedarí kvôli tomu a vraj toto mi pomôže a do mesiaca keď budeme skúšať tak sa ma podariť viete mi poradiť?

mamartinka
8. jún 2020

@erikalukanova tak toto som zvedava ci niekto ti napise.Este som nepocula o tom zeby Injekcia bola na otehu.Este som o Injekciach nepocula a zauimalo by ma to tiez.

marinecka95
8. jún 2020

@mamartinka podla mňa ma autorka na mysli injekciu na uvoľnenie vajíčka /ovulaciu/ a vtedy je možnosť otehotnenia. To však nie je 100% zárukou ani zďaleka, že otehotnie

wejuska7910
8. jún 2020

Asi myslis pregnyl alebo ovitrile na vyvolanie ovulacie to ale neznamena ze urcite otehotnies,zial to tak nefunguje.keby fungovala jedna injekcia nato centra asistovanej reprodukcie by neexistovali.

amelia000
8. jún 2020

@erikalukanova a to ako dr zistil ze ti nepracuju vajecniky? To sa da po mesiaci zistit?

veronikaszabova
8. jún 2020

@erikalukanova tak nech ta stimuluje zatial Clostilbegitom.
Kolkokrat ti robil folikulometriu?

erikalukanova
autor
9. jún 2020

@marinecka95 áno tak som myslela, neviem vraj tu ovulaciu nemám neviem sama ale že vraj to pomáha

silviazlat
9. jún 2020

@erikalukanova Myslím, že pokiaľ sa ochorenie týka teba, mala by si si o tom zistiť viac. Ja by som to tak určite spravila. Moje zdravie by bolo pre mňa prvoradé a čítala by som o tom všetko možné a doktora by som bombardovala otázkami.

zuzkamajova8476
14. jún 2020

@erikalukanova... injekcia, ktorú ti lekár navrhol môže pomôcť s tým, čo už vysvetlili dievčatá, no záleží aj na tom, aký je stav (plodnosť) tvojho partnera. Niekedy nastáva problém aj na strane muža a ženy súčasne.

erikalukanova
autor
16. jún 2020

@zuzkamajova8476 bol na testoch a on je na 100% Ok

zuzkamajova8476
17. jún 2020

@erikalukanova tak to je potom super. Veľmi držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre