Negatívny test na 11. deň po ovulácii

12. jún 2021

Ahojte kocky, zaujimalo by ma ci ked ste otehotneli a tehotensky test bol na 11 dpo negativny, ci bol neskor pozitivny? Ak ano, kedy vam vysla aspon slabsia druha ciarka?
Samozrejme otazka plati pre zienky co uz testovali aspon od 11 dpo a mali odsledovanu ovulaciu. Mali ste pri slabej ciarke nejake priznaky tehotenstva ci len klasicke pms? Dakujem 😊

anavianavi
12. jún 2021

Velmi slabunke ciarky u niektorych vidno od 8dpo. 11dpo je uz dobra sanca, ze slabunka ciarka sa ukaze.

petamich
12. jún 2021

testovala som 12DPO a test negativny (nie som dobra v loveni duchov, podla mna bol cisto negativny) a nasledne 14DPO uz bol pozitivny a nemusela som vobec lovit ducha :D 15DPO som zopakovala digitalny clear blue a uz ukazal 1-2 tyzdne

autor
12. jún 2021

@anavianavi zial zatial som mala negativny test na 11 dpo, a tak ma zaujima ci su tu zeny, ktorym ta druha ciarka vykukla neskor, alebo je to opat tento cyklus stratene 😊 vsimla som si ze niektore uz od 8-9 dpo maju slabsie ciarky.

maminkadeticiek
12. jún 2021

Nie nestalo.Pocas vsetkych tehotenstiev som testovala od 8 dpo a pokial som bola tehotna tak mi spolahlivy test ukazal uz 9dpo slabulilinku ciarku ktora uz len silnela.Ak tam nebola vtedy, nebola tam ani neskor.Zavisi ci si mala ozal vtedy ovulaciu kedy si myslis.

autor
12. jún 2021

@petamich to mi hned dava trosku nadeje, mala si aj nejake priznaky na 14 dpo ked uz si mala pozitivny test?

autor
12. jún 2021

@maminkadeticiek dakujem za info, ano ovulaciu som mala potvrdenu, bola pred 12 dnami, cize som 11 dpo a test negativny.. pred par mesiacmi som mala uz peknu ciarku 9 dpo ale jednalo sa o biochem.tehu zial.

martinaju
12. jún 2021

Podľa mňa zbytočne skoro testuješ.
Nemôžeš porovnávať čo bolo... niektorým ženám test ukáže až po 14dpo slabého ducha. Niektoré ženy mali slabého ducha po transfere 5 dnovej blastocysty 14 den od transferu co je 19 den po ovulácii a majú detičky. Počkaj do ma a testuj potom, držím palce.

autor
12. jún 2021

@martinaju dakujem, ked ja mam taky pocit ze kazda okolo 10 dpo ma aspon ducha aspon tu na mk, tak som si nebola ista, ci to tak je, ze je uz zbytocne ocakavat poziticny test.

petamich
12. jún 2021

autorka: v zasade jediny priznak, ktory som mala bolo, ze ma zacalo neskutocne naduvat (toto sa zopakovalo 3x - 2x pred tym to zial nedopadlo dobre), takze preto som ten test aj opakovala a teda hlavne preto, ze od // som si mala zacat pichat fraxiparine, ine priznaky typicke pre tehotenstvo som nemala, na tie asi bolo skoro a dostavili sa az neskor ako u vacsiny zien

a podla mna nie je pravda, ze ma "kadza" 10DPO ducha - to sa tak len zda, vacsina zien testuje neskor (moj osobny nazor) a neciti uplne potrebu zdielat to tu - za normalnych okolnosti by som aj ja cakala az na meskanie MS

kamagma
12. jún 2021

13DPO bol pozit

mikasz
13. jún 2021

12dpo slaby duch, o 2dni uz pekne viditelna ciarka

lila1988
13. jún 2021

Pozitivny som mala až 3dni meškania MS pri oboch. Ale vedela som, že som tehu, len test furt biely

anavianavi
13. jún 2021

Tym som chcela povedat, ze vela zien sa skoro netestuje, ale ledva slabu ciarku vyhodnotia za negativny test. Ale vela z tych, co tvrdia, ze videli ducha na 12 dpo, pravdepodobne mali naznak aj 10 dpo, len bud netestovali alebo to tak nevyhodnotili. Je to subjektivne.

petra_bororo
13. jún 2021

11 dpo uplne biely, negativny, reku kaslem na to...z nasratosti a zo zufalstva som test smarila do kosa a pomyslela som si ze tak zase nic kaslem na to....do ms chybalo 2 dni.....V den MS ani nedosla MS, reku sak hore dole 1-2 dni obcas sa stane ze nedostanem presne v ten den, no ale na druhy den co MS stale neprisla, ma zaha palila jak svina, bolo mi divne, no skusim test zo zvedavosti, ved co.... a bola taka slabunka ciarka, kukam jak puk ci dobre vidin (14dpo) - ale test som si urobila zo zvedavosti az poobede lebo naobed mi prislo blbo tak skusim hned na dalsi den rano (15 dpo ) a uz boli krasne 2 ciarky 😊

martinaju
13. jún 2021

@anavianavi toto je taka blbosť, nie každá ma rovnaké množstvo hcg niektorej stúpa rýchlejšie, niektorej pomalšie. Každé telo je iné, každé tehotenstvo je iné. Oplodnenie vajíčka, uhniezdenie tiež nemusí u každej prebehnúť podľa tabuliek. Prosím vás to že jednej ukáže 10dpo (dokonca jej ovulaciu potvrdila len aplikacia a teda kludne mohla mat ovulaciu skor a bude tu tvrdit o 100% istote ze je len 10dpo) neznamená že každej ukáže 10-11 deň. V centrách asistovanej reprodukcie ani neodporúčajú po IUI čo je to iste ako sex akurat sa spermiam skracuje cesta k vajíčku testovať skôr ako na 14 deň. Možno keby sa tomu trošičku viac rozumiete nikdy nenapíšete že každej musí ukázať test na 11 deň po ovulácii. Nie nemusí, nie sme každá rovnaká. A ani každý test nemá rovnaké množstvo farbiva.

autor
13. jún 2021

Dakujem kocky za vase nazory, ms mi dorazila dnes, dokonca o 2-3 dni skor bez ziadnych obvyklych pms bolesti, tak snad raz.. pekny den 🙂

martinaju
13. jún 2021

Držím palce nabudúce 🙏🏽🤞🏽🍀

autor
13. jún 2021

@martinaju dakujem, snad ano. Uz prestavam verit po roku a pol ze to pride.

martinaju
13. jún 2021

Ak ste obaja ok určite príde 🙂

anavianavi
13. jún 2021

@martinaju Dakujem za informacie. Toto vsetko viem a co tvrdim je na zakldade dlhodobych skusenosti a od vela prevela zien. Tiez sa nam nedarilo a mam za sebou IVF. Pocas tohto obdobia sme boli pocetne skupiny zien, ktore otehotneli vsetkymi moznymi sposobmi. Takto to fungovalo u vacsiny, to vsak neznamena, ze to nemoze byt aj inak. V tomto pripade sa to vsak opat potvrdilo. Nabuduce moze byt vsetko inak.

srdiecko99
15. jún 2021

Ahojte baby.. Chcem sa spýtať dnes som 13dpo no a tehu test baybebaby negatívny s priateľom sme mali spolu styk pred ovu a po žiaľ na deň ovu nám to nevislo nakoľko bol dlho v práci tak sa chcem opýtať mam ešte nejakú nádej keď už teda zajtra na 14dpo mam dostať ms

summersunny94
3. nov 2021

@petamich ahoj nemáš prosím foto ako vyzeral tvoj test na 12 DPO a ako na 14 DPO? Ďakujem 🙂

petamich
3. nov 2021

@summersunny94 poslem ti do spravy 🙂

gertys
3. mar 2022

Ahojte. Pripnem sa sem. Otázku mam na Vás. 10-11 dpo som nasla 2 roky po zaruke doma test tak som si spravila a bol negativny. O babtko sa nesnazime ale menstruacia by mala prist dnes a nic. Sialene ma bolia krize a od vcera teplota 36,8 vzdy mam 36,4. Mam pocit stale akoby som sa pocikala aj ked sa umyjem. Take to mokro. Cysta mi pred mesiacom praskla a inu nemam novu. Netvrdim ze som tehotna ale stretla sa s tym niektora? Čo Vam bolo nakoniec? Ďakujem za kzdu odpoved