Negatívny ovulačný test a časté mykózy

zarka2020
13. júl 2020

Baby prikladám foto.. Mam 13 DC a kontrolná čiarka je úplne slabunka... Vzdy keď som si robila tak takúto slabú som ešte nemala... Budem robiť každý deň, ale myslíte že to ešte je ďaleko ovu keď je taký slabý test... Ci? Ďakujem pekne..... A ešte sa chcem spýtať, či sa vám podarilo bábo aj keď ste mávali často mykozu.. Ďakujem 🙂

zuzka251
13. júl 2020

@zarka2020 Pri ovulacnom teste by ta ciarka mala byt cca rovnako silna ako kontrolna, ziadny duch ako pri tehotenskom. Najlepsie robit vzdy v rovnaky cas.

zarka2020
autor
13. júl 2020

@zuzka251 ja viem ze musí byť silnejšia, ale keď je taká slabá tak najbližšie dni asi ovu nebude však... Budem si robiť aj doobeda aj poobede 🙂

renatka1985
13. júl 2020

@zarka2020 testuj dalej, moze byt posunuta ovu. toto je uplne normalny negativny vysledok

leyla9
16. júl 2020

@zarka2020 nezufaj ja som napr mala takýto ovu test a myslela som si ze ovu je ďaleko a pozitívny vyšiel uz o 2 dni takže ak budeš testovať každý den v rovnakú hodinu a nepít aspoň 2h predtým máš šancu kedy ti ukáže rovnaké 😊 my sme sa tiež snažili a robila som vyšiel 13dc pozi. Ale nezadarilo sa tak som si povedala ze uz nebudem ani testovať ani sa tým zaoberát pôjdem si spraviť obocko a potom to uz necháme na náhodu žiadne testovanie sa a sledovanie ked príroda bude chcieť tak ďalšie mimi príde 😊✊❤️

leyla9
16. júl 2020

@zarka2020 A koľko dňový cyklus máš?

zarka2020
autor
16. júl 2020

@leyla9 neprav. Mam... Od 32 do 40 dní 🤨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre